„The Voice of Poland” to lubiany przez Polaków program, w którym odkrywane są nowe talenty wokalne. Aktualnie trwa jego jedenasta edycja. Osoby o najpiękniejszych głosach w kraju walczą o tytuł najbardziej utalentowanych.

Przypomnijmy – trenerzy w jedenastej edycji programu „The Voice of Poland” to Michał Szpak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak, a także Urszula Dudziak.

„The Voice of Poland” wzbudza, jak zwykle, ogromne emocje.

Widzowie są zbulwersowani zachowaniem jurorów „The Voice of Poland”

Choć wydawałoby się, że zwykle trenerzy mają gust, który wpasowuje się także w sympatie telewidzów, tym razem ich zdania były odmienne. Osoba, którą odrzucili, szalenie spodobała się fanom programu, którzy otwarcie krytykują decyzję jury.

Portal Interia przypomina, że niegdyś do niej należały sceny, a piosenki, które publikowała w serwisie YouTube, osiągały milionowe wyświetlenia. Niestety, dobra passa Aleksandry Jabłonki skończyła się, a ta chciała dać o sobie znać, występując w „The Voice of Poland”.

Aleksandra Jabłonka zdecydowała się na zaśpiewanie piosenki „Sweet But Psycho” Avy Max. Niestety, nie doczekała się odwrócenia przez któregokolwiek z trenerów.

- Mega ciekawa! Fajny ten głosik, czarujący! Bardzo dużo ciekawego potencjału – mówili trenerzy podczas występu, jednak to nic nie zmieniło – nie odwrócili swoich foteli.

Tutaj jestem Jeszcze pełna optymizmu.. Nie ukrywam że był lekki #smuteczek bo pojawiły się wątpliwości, jak bardzo...

Posted by Aleksandra Jabłonka on Sunday, October 11, 2020

To bardzo zbulwersowało telewidzów, którzy nie mogli pogodzić się z ich decyzją.

Fani programu zarzucają trenerom, że w tej edycji znalazło się już kilka osób „nijakich, które fałszowały”. Ich decyzja, przez którą wokalistka nie dostała szansy na udział w programie, spotkała się ze zdecydowaną krytyką.

Aleksandra Jabłonka niegdyś była popularna, nagrała m.in. piosenki „Popłyniemy daleko”, „Nie będę twoja” i „Mówisz mi, że przepraszasz”. Utwory powstawały pod jej pseudonimem – Alexandra.

Przypomnij sobie o… ŻONA KAROLA STRASBURGERA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄ JEJ ŻYCIE Z DUŻO STARSZYM PARTNEREM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: MIESZKAŃCY NIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD ŻÓŁTEJ STREFY? DO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ WRACAJĄ KONTROLE POLICJI

Portal Życie pisał również o… RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA