Wiele osób od dawna zastanawiało się nad tym, jak wygląda toruńskie królestwo najbardziej znanego w Polsce redemptorysty. Okazuje się, że możemy się tego dowiedzieć, gdyż tajemnicę szefa Radia Maryja i Telewizji Trwam postanowiła odkryć jego bliska współpracownica.

Wiele osób może się dziwić na ten widok, to naprawdę niesamowite! Szczególną uwagę zwracają mocno niestandardowe i nieoczekiwane dekoracje. Kto by się tego spodziewał po ojcu Rydzyku?

Jak wygląda imperium ojca Tadeusza Rydzyka od środka? Wiele osób wystrój może mocno zaskoczyć!

Tego nie widział jeszcze nikt poza najbliższymi współpracownikami samego ojca Tadeusz Rydzyka. Zaskakujące, co znajduje się we wnętrzach!

Okazuje się, że wnętrza Radia Maryja nie są tak ascetyczne czy mocno powiązane z samą religią, jak mogłoby się wydawać. Zdjęcia wnętrza rozgłośni postanowiła zamieścić w sieci Monika Bilska, jedna z najbliższych współpracownic Tadeusza Rydzyka, fotografka i reporterka rozgłośni.

W murach radia można znaleźć sporo ciekawych dekoracji, jednak tym razem jedno przyciągnęło szczególną uwagę, dodajmy, że wcale nie ze względów religijnych. Jedno z pomieszczeń rozgłośni ożywiła okolicznościowa ozdoba związana z jesienią – drewniane grzybki na omszałym pieńku, a obok kłania się jeżyk z wbitymi w swoje igły jabłkami.

„Jesień w Radiu Maryja” – napisała pracownica zakonnika, cytowana przez „Super Express”.

Taki drobiazg, a jednak wprawił pracowników w dobry nastrój. Zagadką jednak pozostanie, czy w gabinecie ojca Rydzyka również można napotkać na podobne dekoracje.

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE

Przypomnij sobie: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ZAPOWIADA OGROMNE ZMIANY W SYSTEMIE ODPROWADZANIA SKŁADEK. PROJEKT WJEDZIE W ŻYCIE W NAJBLIŻSZYCH TRZECH LATACH

Portal "Życie " pisał również: PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZE DNI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH SPADNIE ŚNIEG. POLACY ZACZYNAJĄ OBAWIAĆ SIĘ NADEJŚCIA SROGIEJ ZIMY