Andrzej Sołtysik jest jednym z prowadzących program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”. Zwykle jest dość pogodny i opanowany, jednak tym razem sytuacja wymknęła mu się spod kontroli, a inni skomentowali to wymownym milczeniem. Nikt nie wiedział, co powiedzieć.

Prezenter „DDTVN” przesadził z żartami, nikogo tym nie rozbawił

O dobry żart wcale nie jest łatwo. Chcąc w zabawny sposób skomentować czyjeś zachowanie lub bieżące wydarzenia, trzeba pamiętać, jak cienka granica jest pomiędzy niewinnym, zabawnym stwierdzeniem a obrażeniem kogoś.

Niestety, Andrzej Sołtysik najwyraźniej o tym zapomniał. Portal WP zwraca uwagę na to, co powiedział – naprawdę przesadził.

„Żart” dotyczył Kuby Wojewódzkiego. W ostatnim czasie dziennikarz pokazał na Instagramie zdjęcie, które ma już blisko 30 lat. Wojewódzki ma na nim koszulkę z Jamesem Deanem.

„Jest rok 1993. Zaczynam prowadzić program #hallogramy w Polsacie...Talk show na żywo. Niczym #jamesdean zostaję ikoną popkultury” – napisał samozwańczy król TVN.

Prezenterzy śniadaniówki postanowili skomentować post Wojewódzkiego. Basia Pasek podkreśliła, że Kuba Wojewódzki w swoim poście porównał się do Jamesa Deana.

- Dobrze, że nie rozwalił się za młodu o drzewo, jak Dean – odpowiedział „zabawny” Andrzej Sołtysik.

Basia Pasek nie wiedziała, jak zareagować. Na początku odpowiedziała współprowadzącemu ciszą, a po chwili rzuciła tylko wymowne „Andrzej!”, próbując ustawić go do pionu.

Wtedy Sołtysik usiłował jakoś z tego wybrnąć, jednak współprowadzące zmieniły temat. Dziennikarz wyraźnie przesadził i zorientował się, że nie powinien tego mówić.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO