Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie „My Way” czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Niegdyś słynąca z wydawania kolejnych ciekawych płyt oraz utworów artystka teraz częściej pojawia się na ściankach, bryluje w mediach społecznościowych oraz wygłasza swoje opinie w wywiadach.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Edyta Górniak. Źródło: Youtube

Los nie przyniósł Edycie Górniak niczego dobrego

Ostatnio artystka podpadła części fanów – okazało się, że po kilku miesiącach od rozpoczęcia pandemii zamieniła się w wirusologa i wygłasza swoje koronasceptyczne teorie.

Teraz jednak Edzia stała się obiektem współczucia. Dlaczego?

Pomponik donosi, że za sprawą pandemii koronawirusa wielu artystów zostało pozbawionych większości dochodów. Podobnie z Edytą Górniak – żeby utrzymać swoje życie na dotychczasowym poziomie, musiała zrobić coś, czego nie przewidziała.

Diwa podjęła decyzję o sprzedaży mieszkania w Portugalii, które było jej drugą ostoją. Kiedyś spędzała tam dużo czasu, później, przez wspomnienia związane z eksmałżonkiem, przestała tam latać.

Jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Okazuje się, że przez pandemię mieszkanie jest puste, a Edzia nie może go sprzedać i wciąż musi wydawać pieniądze na opłaty.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Edyta Górniak. Źródło: Youtube

Zamierzała osiedlić się w górach w Polsce, jednak wciąż nie ma pieniędzy na dom, które miały pochodzić ze sprzedaży portugalskiej nieruchomości.

To jeszcze nie wszystko. Edzia, która romansowała z Tomaszem Mazurkiewiczem, może już o nim zapomnieć. Jeszcze kilka miesięcy temu widywano ich razem, jednak teraz piłkarz znalazł sobie inną wybrankę, modelkę Anetę.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO