Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Kasia na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek oraz jej rodziny.

Kasia Cichopek. Źródło: Youtube
Kasia Cichopek. Źródło: Youtube

Kasia Cichopek nareszcie pokazała dzieci, fani są zachwyceni

Portal Pomponik zwraca uwagę na to, że w dzień 38. urodzin Kasi Cichopek jubilatka opublikowała zdjęcie z rodziną. Jest to nie lada gratka, gdyż na fotce znajdują się twarze ich dzieci – po raz pierwszy pokazała je światu!

Wczoraj, 7 października, Kasia Cichopek miała urodziny. Spędziła je w gronie bliskich. Szczęśliwa gwiazda była w domu z mężem, Marcinem Hakielem, a także dziećmi – Adamem i Helenką.

Fani są zachwyceni! Od dawna czekali na to, aż zobaczą dzieci pary, a teraz nadarzyła się nie lada okazja. Sama Kasia Cichopek pokazała je na swoim zdjęciu i tym razem można dostrzec twarze jej pociech – zwykle, o ile w ogóle znajdowały się one na fotkach, były ustawione tak, by nie dało się nic zobaczyć.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Źródło: Youtube
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Źródło: Youtube

Bardziej przypominają mamę czy tatę?

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE