Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj jest aktualnie szczęśliwie zakochany w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa o pięknej Adranie Kalskiej, która według internautów jest podobna do... siostry Mikołaja.

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska screen Instagram
Mikołaj Roznerski i Anna Kalska screen Instagram

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Losy zakochanych śledzą rzesze fanów, którzy w niecierpliwości oczekują ślubu tych dwoje. Czyżby się doczekali, a Mikołaj i Adriana wzięli potajemny ślub?

Mikołaj Roznerski prezentował obrączkę na palcu. Czy jest już żonaty?

Od pewnego czasu coraz głośniej mówiło się o ślubie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej, a para tylko podgrzewała atmosferę. W końcu media zauważyły, że Roznerski… ma obrączkę na palcu!

Jak przypomina Pudelek, Mikołaj Roznerski ma jeszcze synka, Antoniego, który jest owocem związku z poprzednią partnerką – Martą Juras.

W sierpniu na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie brzucha Adriany Kalskiej, na którym znajduje się jasna poświata, z dopiskiem, że to „ufo”. Zaczęto zastanawiać się, czy to ma być sugestia, że partnerka Roznerskiego jest w ciąży.

Kilkukrotnie zwrócił się do Kalskiej per „żona”, jednak zrobił to w kontekście zawodowym (grają parę w serialu), więc fani nie wiedzieli, czy to coś znaczy. Jednak gdy opowiadał o ich prywatnym życiu i podkreślił słowo „żonka”, plotki znów się wzmogły.

Teraz pojawił się na planie filmowym, mając na palcu obrączkę. Zdjęcia można znaleźć tutaj. Ani Roznerski, ani Kalska nie potwierdzają ani nie zaprzeczają. Myślicie, że naprawdę wzięli ślub?

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA