Izabela Trojanowska jest – jak powszechnie wiadomo – jedną z najbardziej utalentowanych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Kobieta niedawno świętowała 40-lecie swojej działalności artystycznej, lecz jej sława i uznanie trwają od momentu pojawienia się na ekranie.

Kobieta największą popularność zyskała w momencie, kiedy odegrała rolę lesbijki w kultowym filmie „Kariera Nikodema Dyzmy”. Od tego momentu życie gwiazdy znacznie się zmieniło.

Izabela Trojanowska. Źródło: Youtube
Izabela Trojanowska. Źródło: Youtube

Izabela Trojanowska wyznała, jak ją potraktowano

Aktorka miała wtedy 16 lat. Izabela Trojanowska została zwyciężczynią Debiutów w Opolu. Zaraz przed koncertem finałowym podczas festiwalu okazało się, że fotoreporterzy uznali ją za Miss Obiektywu i może liczyć na nagrodę. Niestety, ostatecznie otrzymała ją Halina Kunicka.

Jak podaje Pomponik, w najnowszej książce-wywiadzie Izabeli Trojanowskiej można znaleźć wiele ciekawych informacji o artystce. Wyznała między innymi prawdę o nieżyczliwych sobie osobach.

Pierwszą z takich osób był Lucjan Kydryński, dziennikarz muzyczny, który nazwał jej występ na opolskim festiwalu w 1971 roku „nie wiadomo czym”.

„Nie zostawił na mnie suchej nitki w festiwalowej recenzji” – wspomina Trojanowska.

Jest szansa, że to wszystko dlatego, iż Izabela Trojanowska starała się o tytuł Miss Obiektywu, który chciała otrzymać również żona Kydryńskiego, Halina Kunicka.

Artystka przyznała, że prawdopodobnie Halina Kunicka zdobyła tytuł, który jej się nie należał, swoimi sposobami.

Izabela Trojanowska. Źródło: Youtube
Izabela Trojanowska. Źródło: Youtube

„Jeden ze spotkanych w amfiteatrze fotoreporterów powiedział mi w sekrecie, że jednogłośnie wybrano mnie na Miss Obiektywu. Dodał, żebym się przygotowała, bo następnego dnia będą mi tę nagrodę wręczać. Bardzo się ucieszyłam... Taki debiut to marzenie - nie tylko wygranie Debiutów, ale też Miss Obiektywu” – wspominała Trojanowska.

Niestety, tytułu nie dostała. Gdy po kilku dniach z wypowiedzi Lucjana Kydryńskiego dowiedziała się, że fałszowała i mizdrzyła się do publiczności, była wstrząśnięta.

Przypomnij sobie o… NATALIA KUKULSKA ZDRADZIŁA JAKIE SŁOWA USŁYSZAŁA OD ZBIGNIEWA WODECKIEGO JAKO OSTATNIE. TO NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA SHOW "KRÓLOWE ŻYCIA" WYSZŁA ZA MĄŻ? CZY DAGMARA KAŹMIERSKA UKRYŁA ŚLUB PRZED SWOIMI FANAMI

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ SIĘ PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA. KOGO OBEJMUJE BEZPŁATNA SZCZEPIONKA