Jak podaje portal "Pikio", pomimo wielu własnych problemów, król disco polo Zenek Martyniuk nie zapomniał o innych. Zwrócił się do swoich fanów z prośbą o pilną pomoc. Każda minuta jest na wagę życia. Pomoc potrzebna od zaraz.

Zenek Martyniuk zwrócił się do fanów z pilnym apelem

Zenek Martyniuk potrafi wykorzystać swoją popularność i sławę w słusznej sprawie. Muzyk za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc. Zrobił to, mimo, że sam nie narzeka na brak problemów rodzinnych związanych z rozwodem swojego syna Daniela.

Gwiazdor disco polo, wspólnie z żoną Danutą pojawił się na pikniku charytatywnym, zorganizowanym dla Filipka z Bielska Podlaskiego. Chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Wokalista podarował na aukcję gadżety, a osobie, która wygrała licytację osobiście wręczył swoją płytę. Przy okazji zaapelował do wszystkich swoich fanów o pomoc dla Filipa.

YouTube

Pilnie potrzebna pomoc dla Filipka

Trwa zbiórka funduszy na terapię genetyczną, której Filipek pilnie potrzebuje. Potrzebne jest 7 milionów - to kwota, której rodzice i bliscy chłopca nie są w stanie zebrać samodzielnie. Dzięki zaangażowaniu Zenka na pikniku pojawiło się wiele osób. To dało bliskim Filipka nadzieję, że uda im się uzbierać potrzebną kwotę.

Zbiórkę uruchomioną na portalu "Się Pomaga". "Do niedawna lek był dostępny tylko w USA, teraz jest też podawany dzieciom w Polsce, w Lublinie! Niestety – jego koszt jest niebotyczny… Przed nami walka, której nie wygramy sami… Uda się tylko wtedy, gdy znajdą się tysiące osób o wspaniałych sercach, które zechcą podarować Filipkowi dar życia. Prosimy o pomoc tak bardzo, jak tylko mogą to zrobić rodzice, dla których dziecko jest całym światem" - można przeczytać na stronie zbiórki.

siepomaga.pl

Zbiórkę nadal trwa i każda złotówka jest na wagę życia. Możecie ją wesprzeć tutaj. Pomożecie?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż nie posiadają się z radości. Sympatycznie odpowiadają na pytania internautów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Małysz pokazał w mediach społecznościowych swój ogród. To, co własnoręcznie w nim zrobił wprawia w zachwyt. Internauci są oczarowani

O tym się mówi: Episkopat Polski podjął ważną decyzję dla wiernych Kościoła w Polsce! Każdy będzie musiał się do tego dostosować, to kluczowe dla bezpieczeństwa