Leszek Miller na jesiennym spacerze

Jak podaje portal "Wirtualna Polska", na Twitterze Leszka Millera pojawił się wpis z fotorelacją z jesiennego spaceru. W ciepłe sobotnie popołudnie polityk wybrał się na spacer do lasu, by skorzystać z pięknej pogody. Na kilku fotografiach widać nawet lekki uśmiech mężczyzny. Ewidentnie odpoczynek mu służy. Pan Leszek pozdrowił swoich fanów na łonie natury.

Dziś w Puszczy Goleniowskiej. Pozdrowienia dla miłośników leśnych spacerów. Leszek Miller

Były premier już coraz rzadziej angażuje się w sprawy polityczne. jest wciąż aktywny w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco komentuje najważniejsze sprawy państwowe, ale również dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Niegdyś w jednym z wywiadów mówił o trudności, z jaką przychodzi się zmierzyć, gdy rezygnuje się z politycznej kariery.

Jeśli spada się z wysokiego konia, czyli na przykład z fotela premiera albo ministra, bywa to trudne. Wielu ludzi się załamuje, nie potrafi się odnaleźć. To jest trudne także dlatego, bo kalendarz ministra – o premierze nie wspomnę – zapełniony jest do granic wytrzymałości. Każdy dzień. Setki spotkań. Telefon dzwoni bez przerwy. I nagle to wszystko się zmienia. Telefon milczy, krąg przyjaciół gwałtownie maleje. No i są ludzie, którzy się tą zmianą frustrują. Leszek Miller

To również może Cię zainteresować: WARSZAWA ŻEGNA ZMARŁEGO WYJĄTKOWEGO KSIĘDZA. MIAŁ KORONAWIRUSA

Zobacz także: KRÓLOWA ELŻBIETA PO RAZ DRUGI NIE SPĘDZI ŚWIĄT Z WNUKIEM. TRUDNA DECYZJA KSIĘCIA HARRY'EGO