Jak podaje portal "Lelum", choć Kasia Cichopek zamierzała podzielić się z fanami zdjęciem z leniwej niedzieli spędzonej w łóżku, raczej nie spodziewała się takiej burzy. Uwagę wszystkich przykuł biust aktorki. Pod fotografią zaroiło się od komentarzy.

Kasia Cichopek podzieliła się zdjęciem z sypialni

Znana z chętnego dzielenia się z fanami swoim prywatnym życiem Kasia Cichopek, mniej lub bardziej świadomie wywołała w sieci burzę. Pochwaliła się fanom spędzoną w domowych pileszach niedzielą. Na zdjęciach widzimy ją wylegującą się w łóżku i czytającą książkę.

"Dziś z łóżka nie wychodzę. Pogoda za oknem sprzyja ciepłym swetrom, czytaniu książki i błogiemu lenistwu. A jak Wy spędzacie niedzielę?" - napisała w komentarzu pod zdjęciem.

Jednak to nie sposób spędzania przez nią wolnego czasu przykuł uwagę wszystkich, ale dekolt, ukazujący biust aktorki. Fani obok takiego widou zdecydowanie nie mogli przejść obojętnie, czemu dali wyraz w licznych komentarzach.

Nowa rola Kasi Cichopek

Kasia Cichopek potrzebowała chwili wytchnienia, w końcu zawodowo mierzy się z zupełnie nowym wyzwaniem, jakim jest bycie współprowadzącą programu śniadaniowego TVP. Wspólnie z Maciejem Kurzajewskim prowadzi "Pytanie na śniadanie".

Choć jej debiut wzbudził mieszane uczucia, każdy kolejny występ aktorki w "Pytaniu na śniadanie" wielbiciele przyjmują z tym większą radością i uznaniem. Kasia Cichopek zyskała nowych obserwatorów na Instagramie, którzy komplementują jej występy w programie śniadaniowym TVP.

A wam jak podoba się zdjęcie Kasi Cichopek z leniwej niedzieli?

To też może cię zainteresować: Dziennikarka Kinga Rusin właśnie przekazała swoim fanom niesamowite wieści. W mediach społecznościowych masowo sypią się gratulacje. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powiat tatrzański wkrótce będzie znajdować się w czerwonej strefie. Co to oznacza dla turystów w górach? Jakich ograniczeń należy się spodziewać

O tym się mówi: Książę Filip ma już dość zachowania Meghan i Harry'ego. Nie zabrakło mocnych słów