Książę Filip jest już na emeryturze i od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie, raczej nie wypowiada się także w mediach. Gdy jeszcze się udzielał, można było go spotkać u boku królowej, co więcej, sam był patronem wielu organizacji i fundacji, podróżował po hrabstwach.

Jak zauważa Viva, mogłoby się wydawać, że on jako jedyny zrozumie, czemu Harry i Meghan odeszli z rodziny królewskiej. Jednak to właśnie on był osobą, która bardzo stanowczo wypowiedziała się na temat ich zachowania.

Filip. Źródło: Youtube
Filip. Źródło: Youtube

Książę Filip w mocnych słowach o Meghan i Harrym

Książę Harry w młodości przeszedł okres buntu, podczas którego musiał się „wyszumieć”. Później przyszedł czas na związanie się z amerykańską aktorką, Meghan Markle, jeszcze bardziej zadziwiające zaręczyny oraz ślub z rozwódką.

I choć para wydawała się być bardzo szczęśliwa, rodzina królewska nigdy nie zaakceptowała Meghan, a ta zaliczała kolejne modowe i obyczajowe wpadki, dając się poznać od innej strony – silnej kobiety, która nie chce usunąć się w cień i także chce być dostrzegana.

Z biegiem czasu media oraz rodzina królewska stały się jej nieprzychylne, nawet podczas ciąży Meghan nie było ani chwili spokoju. Ostatecznie odeszli z rodziny królewskiej, jednak wciąż brylują w żądnych sensacji mediach.

Meghan, Harry. Źródło: Youtube
Meghan, Harry. Źródło: Youtube

Brytyjskie media twierdzą, że książę Filip jest niezwykle rozczarowany, że Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, ba, uważa, że nie robili tam na tyle dużo, by czuć się zmęczonymi.

Zdaniem biografki wszystko dlatego, że książę Filip dla królowej Elżbiety zrezygnował z kariery w marynarce wojennej, a Meghan nie chce poświęcać aktorstwa dla Harry’ego.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK