Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w polskiej telewizji, Kinga Rusin właśnie za pomocą swoich mediów społecznościowych przekazała fanom wspaniałe wieści! Ta radosna informacja sprawiła, że pod zamieszczonym zdjęciem dosłownie posypała się fala pozytywnych komentarzy i gratulacji.

Jak powszechnie wiadomo, Kinga Rusin należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych osobistości medialnych w polskim show – biznesie. Dziennikarkę można oglądać w telewizji już wiele lat, a przez to doświadczenie zawodowe zyskała ogromną sympatię i szacunek pośród widzów.

Niedawno kobieta przekazała informację o tym, że odchodzi z „Dzień Dobry TVN” i zamierza podjąć się czegoś o poważniejszej tematyce.

- Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam – mówiła kobieta.

Pomimo zawodowych rozterek kobieta zamieściła w sieci niezwykle radosną nowinę. O co chodzi?

Kinga Rusin świętuje rocznicę!

Jak wynika z ostatnio opublikowanej fotografii ze swoim partnerem, Markiem – para właśnie świętuje 10. rocznicę związku! Fani są oczarowani tym, że zleciało tak szybko i masowo gratulują zakochanym.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA