Sprawa Daniela Martyniuka i jego byłej już żony, Eweliny, to wydarzenie na całą Polskę. Choć para jest już po rozwodzie (z orzeczeniem o winie patocelebryty), to najwyraźniej jeszcze nie koniec.

Media co rusz huczą o nowych komentarzach krnąbrnego Danielka oraz Danuty „pozamykajcie te mordy” Martyniuk, a tych jest całkiem sporo. Syn Zenka Martyniuka do problemów z prawem i używkami oraz wypowiedzi obrażających niemal wszystkich wokół dokłada jeszcze komentarze dotyczące Eweliny.

Cała sprawa psuje już i tak dostatecznie zszarganą opinię Danielka oraz jego matki, Danuty, która stoi murem za swoim jedynakiem, a także pośrednio dotyka Zenka Martyniuka, który raczej nie wypowiada się publicznie na ten temat.

Danuta Martyniuk / YouTube: Bądźmy Razem TVP
Danuta Martyniuk / YouTube: Bądźmy Razem TVP

Danuta Martyniuk znów atakuje Ewelinę

Ewelina oraz Daniel Martyniuk nie są już małżeństwem, a 21-latka decyzją sądu będzie otrzymywała alimenty – 1200 zł na córeczkę i 2000 zł na siebie, które – z racji tego, że 31-letni Danielek wciąż pozostaje bezrobotny – płacić będą jej byli teściowie, Danuta i Zenek Martyniuk.

Mamie Daniela znów puściły nerwy – po raz kolejny postanowiła publicznie zaatakować byłą synową.

- Nawet mi "dzień dobry" nie powiedziała. A ja przecież jak córkę ją traktowałam. Co miesiąc przelewałam jej pieniądze, żeby miała. Do ręki też jej dawałam. To był mój błąd. Ludzie mówią mi, że byłam za dobra – cytuje Plotek słowa byłej teściowej Eweliny.

- Na Laurę to i 5 tysięcy damy. Pomyśleliśmy nawet, że fundusz małej założymy na przyszłość, żeby miała. Jak ona będzie miała 18 lat, to jej opowiem, jak jej mama potraktowała tatę. Wcale go nie wspierała. Kiedy był w areszcie, nawet listu do niego nie napisała – żali się Danuta Martyniuk.

Daniel i Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel i Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

- Przed rozwodem zachowywała się bardzo dziwnie. Odwoływała nasze spotkania z Laurą w Russocicach, w ostatniej chwili nie przyjechała na moje urodziny, zwodziła Daniela, dając mu nadzieję, że może nie dojdzie do rozwodu. Mieli się spotkać przed sprawą na mediacje. Nie próbowała się w ogóle dogadać, tylko przestawiła w sądzie żądania, o których nie mieliśmy zielonego pojęcia, bo kilka dni wcześniej jeszcze normalnie z nami rozmawiała. Szkoda, że słucha złych doradców i pozwala, by inni sterowali jej życiem. Oby tylko tego kiedyś nie żałowała – oznajmiła mama Daniela Martyniuka.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK