Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta na co dzień jest nauczycielką, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą często sprawdza się także w innych rolach.

Polacy mają mieszane uczucia wobec żony prezydenta. Jest co prawda dość lubianą osobą, jednak jej kolejne posunięcia bywają różnie odbierane.

Agata Duda, obecna pierwsza dama, jest niezwykle zajęta – jej grafik jest pełny. Zajmuje się nie tylko działalnością charytatywną, uczestniczy również w różnego rodzaju spotkaniach, na których pojawia się z mężem lub sama.

Internauci nie zostawili na Agacie Dudzie suchej nitki

1 października, w Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Agata Duda postanowiła odwiedzić seniorów. Jak podaje Super Express, wybrała się do Osiedlowego Klubu dla seniorów Panorama w Warszawie.

Klub, o którym mowa, zajmuje się działalnością edukacyjną, pomocową, kulturalną, społeczną oraz prozdrowotną. Seniorzy są bardzo zadowoleni, że istnieje miejsce, w którym mogą spędzić wspólnie czas, porozmawiać, a także pozbyć się ciągłego uczucia samotności – mają siebie nawzajem, opiekę oraz możliwość uczestniczenia w koncertach i innych wydarzeniach, a także spotkaniach z różnymi osobami.

- To Państwo wytyczyliście ścieżki, którymi my teraz podążamy, stąd tak ważne jest żebyście dzielili się Państwo swoim doświadczeniem z młodszymi – mówiła Agata Duda podczas wizyty u osób starszych.

- Serdecznie dziękuję za dzisiejsze spotkanie, które upłynęło w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze – powiedziała na koniec.

Międzynarodowe Święto Seniorów. Spotkanie Pierwszej Damy z przedstawicielami warszawskiego Osiedlowego Klubu dla seniorów Panorama. ➡️ bit.ly/święto_seniorów

Posted by Kancelaria Prezydenta RP on Thursday, October 1, 2020

Zdjęcia z wizyty szybko trafiły do mediów społecznościowych Kancelarii Prezydenta. Internauci wytknęli pierwszej damie kilka ważnych kwestii, m.in. opodatkowanie emerytur, brak maseczek. Padły także słowa, że „pani pierwsza dama tylko się bawi”.

A wy, co sądzicie?

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK