Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

View this post on Instagram

Instagram to tylko narzędzie, które ludzie mogą wykorzystać tak, jak pozwalają im na to umiejętności, wiedza, wyczucie albo sumienie (a czasem jego brak). Skutki tych działań mogą być bardzo różne - nie raz natknęłyśmy się na Instagramie na treści społecznie szkodliwe lub - ujmując to delikatnie - średnio mądre. Przyciąganie uwagi obserwatorów, aby przekazać im coś naprawdę ważnego wcale nie jest proste - na Instagram zaglądamy przecież po to, aby przez chwilę oderwać się od codziennej gonitwy myśli i zająć umysł czymś przyjemnym. Profile o problemach tego świata nie biją zwykle rekordów popularności... Tym bardziej jest mi miło, że obserwatorki Makelifeeasier wyłamują się nieco z tego schematu. Pod apelem dotyczącym Tosi zostawiłyście ponad 600 komentarzy, a zbiórka ruszyła z kopyta i w ciągu jednej doby zwiększyła się o prawie 200 tysięcy. Umówmy się - mój wkład był tutaj malusieńki, a ja winna jestem podziękowania nie tylko Wam, ale też portalom, które pod przykrywką tytułów w stylu „dramat Kasi Tusk” postanowiły też całkiem sporą część tekstu poświęcić Tosi i zbiórce (@natematpl , @plejadapl , @kobieta.pl , @plotek.pl , @radio_zet , motyla noga, nawet @pudelek_pl muszę podziękować😬). A teraz konkrety. Do końca zbiórki zostały 3 dni i prawie pół miliona złotych. W porównaniu do zebranej już kwoty to niewiele, ale te pieniądze same się nie znajdą. Tosia zaraz przekroczy moment, w którym będzie można podać jej lek i wtedy cały nasz wysiłek pójdzie na marne. Głupio by było tak pod sam koniec odpuścić, co? Liczy się nawet najmniejszy gest wsparcia - jeśli nie możecie się dołożyć, to zawsze możecie udostępnić link do zbiórki - to też przyniesie efekt! Podaję go nadal w moim profilu, ale oczywiście znajdziecie go też tutaj @ocalictosie_stopsma ♥️ (Dziękuję za tyle Waszych miłych słów! Grzejemy już brzuchy na kanapie w domu, wszyscy mamy się świetnie, a życzenia zdrowia, które od Was dostaliśmy przekazujemy Tosi!)

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Kasia Tusk pokazała, kto wpakował jej się do łóżka

Super Express zwraca uwagę na nowe zdjęcie Kasi Tusk, na którym widać, kto postanowił wyspać się w jej łóżku. Uroczą fotkę opatrzyła żartobliwym podpisem.

„Kochany Portosie, nie wiesz może dlaczego Twoje posłanie tak bardzo przypomina moje łóżko? Stęsknionych wpisów na blogu mogę zaprosić do nowego przepisu, niedzielnego „looku” i wrześniowego „Last Month"” – napisała.

W komentarzach fanki zapewniają, że one też ulegają urokowi swoich psiaków, które niekiedy potrafią wejść na głowę.

„Angielski springer spaniel nie jest psem dla każdego. Portos jest piękny – to fakt, ale nie wybraliśmy go ze względu na jego urodę. Najpierw bardzo dokładnie przestudiowaliśmy różne rasy pod kątem ich charakteru i potrzeb. Zdecydowaliśmy się na typ „towarzyszący”, bo skoro ja pracowałam z domu, to miło byłoby mieć wiernego kompana” – napisała Kasia Tusk na blogu, wyjaśniając, skąd wybór psa tej rasy.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK