Jak podaje portal "Plotek", Zenek Martyniuk postanowił odnieść się do zachowania swojeWj byłej synowej. W ostatnim wywiadzie król disco polo podzielił się m.in. podejrzeniami dotyczącymi kuriera, który przywiózł odesłane przez Ewelinę Golczyńską. Co takiego nie spodobało się Zenkowi Martyniukowi.

Nie cichną echa rozwodu Daniela Martyniuka

Rozwodem Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej od dłuższego czasu żyły wszystkie media. Wiele osób miało nadzieje, że wraz z wyrokiem sądu konflikt pomiędzy byłymi małżonkami oraz ich rodzinami zakończy się. Niestety spokój nie nastał. Członkowie zwaśnionych rodzin przeżującają się zarzutami. Do Danuty i Daniela Martyniuków dołączył także Zenek.

W ostatnim wywiadzie Zenek mocno krytykuje zachowanie swojej byłej już synowej. Nie zabrakło również teorii spiskowych ze strony króla disco polo. Czego niepokojącego w zachowaniu byłej żony syna dopatrzył się Zenek?

Oddane rzeczy

Jedną z głównych osi sporu na linii Martyniukowie - Ewelina Golczyńska są rzeczy, jakie była żona Daniela Martyniuka miała otrzymać od teściów. Danuta Martyniuk w mediach otwarcie mówiła, że nie podoba jej się to, że Ewelina nie oddała rodzinnej pamiątki, jaką był pierścionek zaręczynowy, a także, że korzysta z drogich kupionych przez nich rzeczy.

Ewelina postanowiła oddać wszystkie podarowane i kupione przez Martyniuków rzeczy. Dla wielu to mogłoby zakończyć całą sprawę, ale dla Martyniuków i to stało się dobrym pretekstem do ataków na byłą żonę Daniela. Dlaczego?

YouTube

Zenek Martyniuk atakuje Ewelinę Golczyńską

"Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laura też już nie jeździ" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Zenek Martyniuk.

Jakby tego było mało Zenek pokusił się o stworzenie własnej teorii spiskowej. "Nie podobał mi się też ten "kurier". Wyglądał na podstawionego człowieka. Może nawet to jakiś znajomy Golczyńskich. Nadawcą paczek była „Ewelina Golczyńska”, a z tego, co mi wiadomo, to jeszcze nie było sprawy dotyczącej zmiany nazwiska. Ona wciąż nazywa się Martyniuk" - powiedział Zenek.

YouTube

Martyniukowie ostrzegli równiż swoją byłą synową, że jeśli nie odbierze rzeczy podarowanych Laurze, zostaną one przekazane dla osób potrzebujących.

A wy, jak oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Danuta Martyniuk szczerze o relacji jej syna z byłą żoną. Wyjawia nieznaną dotychczas prawdę, o której nie wiedział niemalże nikt

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kate i William wybrali się z wizytą do Meghan i Harry'ego. Co ich do tego skłoniło? Mieli ważne powody, by polecieć do Kalifornii

O tym się mówi: Najnowsze informacje w sprawie koronawirusa w Polsce. Aktualna lista powiatów znajdujących się w żółtej bądź czerwonej strefie