Najnowsze informacje wprost z rodziny Martyniuków – Danuta Martyniuk, żona największej w Polsce gwiazdy disco polo szczerze wypowiedziała się o byłej partnerce swojego syna, Daniela. Co takiego powiedziała?

Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem.

Daniel Martyniuk przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Daniel Martyniuk jakiś czas temu wziął ślub z 21 – letnią Eweliną. Mają półtoraroczną córeczkę, a jakiś czas temu pisaliśmy, że para już wzięła rozwód. Powodem miał być fakt, że ze strony mężczyzny nie widać było jakiegokolwiek zainteresowania swoją żoną oraz córką.

Jak się okazuje, niekoniecznie była to prawda…

Szczere wyznanie Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk wypowiedziała się ostatnio szczerze na temat małżeństwa jej syna z Eweliną. Jak twierdzi, zeznania młodej dziewczyny nie pokrywają się z prawdą.

- Bardzo zabolały mnie słowa pani adwokat, bo to zabrzmiało, jakby Ewelina i Laura niczego nie dostawały od Daniela, a my wspieraliśmy ich na każdym kroku. Nie chodziło, by coś wypominać, ale niech ludzie wiedzą, że nie byliśmy obojętni. Wszystko, co kupowaliśmy z Zenkiem dla Eweliny i Laury, dawałam ze szczerego serca - mówi matka Daniela Martyniuka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA