Prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego co prawda już przed laty dobiegła końca, jednak Polacy nadal interesują się byłym prezydentem kraju i z zaciekawieniem sprawdzają, czym się aktualnie zajmuje i jak wygląda.

I choć 65-letni obecnie Kwaśniewski raczej stroni od sensacji, to czasami wystarczy jedno zdjęcie, by ją wywołać. Aktualnie znacznie częstszą bywalczynią w mediach jest żona byłego Prezydenta Polski, jednak ostatnio jego fotografia ujrzała światło dzienne. Polacy są w szoku – nie przypomina samego siebie.

Jak teraz wygląda Aleksander Kwaśniewski?

Aleksander Kwaśniewski zawsze prezentował się jako elegancki polityk, nosił dobrze dopasowane garnitury, dbał o swoją fryzurę oraz nie zapominał o ogoleniu się. To na pewno w dużej mierze zasługa jego żony, Jolanty Kwaśniewskiej, oraz specjalistów dbających o wizerunek byłego prezydenta.

Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Podczas dwóch kadencji bardzo rzadko zdarzały mu się małe wpadki, jednak niemal zawsze bardzo o siebie dbał.

Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Instagram
Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Instagram

Teraz jednak wygląda nieco inaczej, na co zwracają uwagę dziennikarze Jastrząb Post. Od pewnego czasu w mediach obserwowano jego sylwetkę – pod koniec pierwszej kadencji coraz większą, później – dzięki tzw. diecie kapuścianej – w szczycie formy, a teraz? Czyżby wróciły problemy z formą byłego prezydenta?

Aleksander Kwaśniewski ujawnił, jak wygląda jego dieta obecnie.

- Nie jestem teraz na żadnej diecie, choć oczywiście trzeba uważać na to, co się je. Akurat jadłem świetną rybę. Nic ciężkiego – mówił dziennikarzom.

Trzeba przyznać, że były prezydent ma nieco zaokrągloną sylwetkę, szczególnie w zestawieniu ze starszymi fotkami. Grunt jednak, by czuł się dobrze sam ze sobą!

Przypomnij sobie o… TRUDNE CHWILE W ŻYCIU BEATY SZYDŁO. ODESZŁA WAŻNA DLA NIEJ OSOBA. BYŁA PREMIER WSPOMINA JĄ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Jak informował portal Życie: DANUTA MARTYNIUK DOCZEKAŁA SIĘ ZWROTU PREZENTÓW OD BYŁEJ SYNOWEJ. ŻONA ZENKA MARTYNIUKA JUŻ NIE BOI SIĘ O NAJCENNIEJSZĄ RODZINNĄ PAMIĄTKĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: OZONOWANIE ULIC ODBYWA SIĘ KILKA RAZY W TYGODNIU. LICZBA ZDEZYNFEKOWANYCH ŁĄCZNIE MIEJSC PUBLICZNYCH JEST NIEBOTYCZNIE WYSOKA