Nastoletni Hubert Kacperski odniósł niesamowity sukces, gdy pod pseudonimem Ronnie Ferrari wrzucił na serwis YouTube swoją piosenkę "Ona by tak chciała". W tej jednej chwili jego życie obróciło się o 180 stopni!

Piosenka „Ona by tak chciała” ma już blisko 150 milionów odsłon, była jednym z największych hitów 2019 roku, a ksywka Ronnie Ferrari wciąż jest jedną z gorętszych.

Ronnie Ferrari. Źródło: Youtube
Ronnie Ferrari. Źródło: Youtube

Ronnie Ferrari zrobił to, o co go nie podejrzewano!

Ronnie Ferrari, a właściwie Hubert Kacperski, czyli 21-letni autor hitu „Ona by tak chciała”, pojawił się wraz z ukochaną w „Dzień dobry TVN”.

Jak informuje Super Express, wykonawca razem z 21-letnią Zuzanną Dargą są już po zaręczynach! Nie wybrał na to miejsce romantycznego wyjazdu, a… kuchnię. Wszystko to stało się całkiem spontanicznie.

- Pomaga mi księgowo. Tworzymy team w życiu i pracy, uważam, że to nie jest najlepsze, ale na razie się dogadujemy. Jak będziemy się kłócić, to przy kolejnym wywiadzie będę dzwonił i powiem, że się kłócimy – opowiadał jakiś czas temu Ronnie Ferrari.

Hubert Kacperski oraz Zuzanna Darga są parą od lutego 2017 roku. Mieszkają razem, w Gdyni, choć oboje pochodzą z Włocławka. On studiuje w Wyższej Szkole Bankowej, ona – na Uniwersytecie Gdańskim.

Szczęśliwym narzeczonym życzymy wszystkiego, co najlepsze, przede wszystkim dużo miłości i jak najmniej kłótni, żeby Hubert nie musiał opowiadać o nich w wywiadach!

Przypomnij sobie o… TRUDNE CHWILE W ŻYCIU BEATY SZYDŁO. ODESZŁA WAŻNA DLA NIEJ OSOBA. BYŁA PREMIER WSPOMINA JĄ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Jak informował portal Życie: DANUTA MARTYNIUK DOCZEKAŁA SIĘ ZWROTU PREZENTÓW OD BYŁEJ SYNOWEJ. ŻONA ZENKA MARTYNIUKA JUŻ NIE BOI SIĘ O NAJCENNIEJSZĄ RODZINNĄ PAMIĄTKĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: OZONOWANIE ULIC ODBYWA SIĘ KILKA RAZY W TYGODNIU. LICZBA ZDEZYNFEKOWANYCH ŁĄCZNIE MIEJSC PUBLICZNYCH JEST NIEBOTYCZNIE WYSOKA