Jak podaje portal "Radio Zet", Sandra była początkowo jedną z faworytek Pawła. Ostatecznie uczestnik siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdecydował się odrzucić dziewczynę. Okazuje się, że była już ona uczestniczką innego formatu emitowanego na antenie TVN Style. Co wiadomo o Sandrze?

"Rolnik szuka żony" przciąga uwagę widzów

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" przyciąga przed ekrany rzeszę wiernych fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy nowych bohaterów. Zainteresowanie wzbudzają nie tylko szukający miłości rolnicy, ale również kandydaci i kandydatki do zdobycia ich serc. Jak się okazuje w tym sezonie pojawiło się wiele osób, które brały już udział w innych produkcjach.

Zaczęły pojawiać się spekulacje, że to statyści podstawieni przez twórców show, dla zwiększenia jego oglądalności. W przypadku Macieja aż dwie uczestniczki miały już za sobą udział w programach telewizyjnych. Monika okazała się znajomą Seweryna z poprzedniej edycji, a Kasia brała udział w wielu programach randkowych.

Tym razem pojawiły się zaskakujące informacje o Sandrze, która walczyła o serce Pawła. Okazuje się, że brała ona udział w jednym z programów emitowanych w TVN Style, gdzie komentowała metamorfozy uczestników.

YouTube

Zaskakujące informacje o Sandrze z "Rolnik szuka żony"

Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", nie ukrywał, że sam ma za sobą udział w innym programie telewizyjnym. Okazuje się, że brał on udział w "Wyspie przetrwania". Niestety na podobną szczerość nie mogliśmy liczyć w przypadku Sandry. Oglądając ją w show TVP można było odnieść wrażenie, że to sympatyczna, nieco nieśmiała i delikatna dziewczyna.

Niestety, wiele wskazuje na to, że była to jedynie jej kreacja. Niedawno mogliśmy ją oglądać w czwartym odcinku "Związków z modą", co oznacza, że "Rolnik szuka żony" wcale nie był jej pierwszym kontaktem z kamerą.

Sandra, choć zapewniała, że ciągnie ją do natury to nie jest pewna, czy życie z dala od miejskiego zgiełku jest dla niej. Paweł dość szybko zdał sobie sprawę, że artystka z Warszawy to nie jest kandydatka dla niego i nie zdecydował się zaprosić jej do siebie. W gronie jego wybranek znalazły się: Marta, Agnieszka i Natalia.

Co myślicie o medialnej przeszłości kandydatki w programie "Rolnik szuka żony"?

To też może cię zainteresować: Pojawił się kolejny raport Ministerstwa Zdrowia na temat koronawirusa. Liczba nowych przypadków nadal nie napawa optymizmem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Daniel Martyniuk postanowił odreagować trudne rozstanie. Postawił na dość zaskakujące rozwiązanie

O tym się mówi: Największe polskie banki ostrzegają Polaków, od jutra będą musieli płacić duże pieniądze. O czym mowa