Jak podaje portal "Plotek", ostatnie tygodnie nie należały do łatwych dla Daniela Martyniuka. Syn króla disco polo ma za sobą rozwód z Eweliną Golczyńską, z którą ma córkę. Para rozstała się po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Rozwód zarówno Daniel, jak i jego matka przyjęli z ulgą, o czym mogły świadczyć uśmiechy na ich twarzach po zakończonej rozprawie rozwodowej.

Formalne rozstanie

Choć para oficjalnie przestała być małżeństwem, wciąż dużo jest pomiędzy byłymi partnerami nieporozumień. Zresztą zaangażowana jest w nie cał rodzina. Niedawno Danuta Martyniuk publicznie przyznała, że liczy na zwrot pierścionka zaręczynowego, który był rodzinną pamiątką. Ewelina oddała go, podobnie jak wózek dziecięcy wart 12 tysięcy złotych, który dostała od żony Zenka Martyniuka.

Spór pewnie nadal będzie trwał, bo Daniel Martyniuk zapowiedział, że nie będzie płacić zasądzonych przez sąd alimentów dla Eweliny. Nie ulega więc wątpliwości, że o Danielu i Ewelinie usłyszymy jeszcze nie raz. Póki co, Daniel postanowił skorzystać z nowo odzyskanej wolności. W jaki sposób?

YouTube

Wolny Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na jego Instagramie dość często dzieli się swoimi refleksjami na różne tematy, także te, dotyczące jego związku z Eweliną Golczyńską. Jego zachowanie nie zawsze podoba się rodzicom, tym bardziej, że wzbudza zwykle dużo kontrowersji.

Ostatnio na InstaStoris młody Martyniuk pokazał, jak spędza pierwsze dni po odzyskaniu wolności. Daniel Martyniuk zaszył się w swoim mieszkaniu. Na nagraniu widzimy kanapę, stolik, a także spory telewizor. Czyżby znany z imprezowego stylu życia Daniel postanowił nieco się uspokoić i nadrobić serialowe zaległości? Czas pokaże.

Instagram/Daniel Martyniuk

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: