Zaczęło się od tytułu Vice-Miss Polonia w 1993 roku. Wtedy posypały się propozycje zawodowe. Renata Gabryjelska przez siedem lat pracowała na planie serialu „Złotopolscy”, gdzie wcielała się w Ewę. Po tym czasie nagle zupełnie zniknęła z życia publicznego.

Co było powodem wycofania się Renaty Gabryjelskiej z mediów?

Choć miała niemal wszystko – prężnie rozwijającą się karierę w modelingu, sesje okładkowe w popularnych magazynach, popularność nie tylko w polskim, ale i światowym świecie mody, rolę w jednym z topowych seriali – nagle zrezygnowała z medialnego życia.

Renata Gabryjelska. Źródło: Youtube
Renata Gabryjelska. Źródło: Youtube

Udała się na studia. Została absolwentką marketingu i studiów prawniczych, a następnie skończyła także studia reżyserskie. Podjęła pracę reżysera, najbardziej znany jest jej film „Pogodna” z 2009 roku. Jej mężem jest Stanisław Tyczyński, założyciel radia RMF FM.

Po latach aktorka wyznała, dlaczego odeszła ze „Złotopolskich”. Portal Lelum wspomina, że teraz, już jako reżyserka, powoli wraca do mediów – niedawno pokazała się na OFF Camera wraz z prezentacją filmu „Safe Inside”.

- Przez lata żyłam w stadzie psów. To znaczy miałam 5 psów i ja w tym stadzie żyłam. Musiałam nauczyć się pewnych reguł i zrozumieć, jak to stado działa – opowiadała, tłumacząc wątek konkurowania między sobą ludzi i zwierząt, który pojawia się w jej ostatniej produkcji.

Renata Gabryjelska. Źródło: Youtube
Renata Gabryjelska. Źródło: Youtube

- Mam tutaj blizny, które skończyły się szyciem w szpitalu, dlatego że uczestniczyłam w walce o najsłabszego osobnika stada. Włączyłam się w tę walkę i w pewnym stopniu oberwałam – wyznała i pokazała blizny.

Trzymamy kciuki za medialny powrót dawnej gwiazdy!

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE