Jak podaje portal "Pikio", nowa bohaterka programu "Królowe życia" zdradziła, co tak naprawdę myśli o Dagmarze Kaźmierskiej, która była do tej pory niekwestionowaną gwiazdą TTV. Nowa celebrytka miała bardzo wiele do powiedzenia. Co na to Dagmara?

Nowa gwiazda "Królowych życia"

W programie "Królowe życia" pojawiła się nowa bohaterka. Wszyscy zastanawiają się, czy będzie ona w stanie przyćmić ulubienicę widzów Dagmarę Kaźmierską? W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" nowa królowa zdecydowała się zdradzić, co myśli o swojej popularnej koleżance z programu.

Sylwia Peretti jest nową uczestniczką programu "Królowe życia", choć nie jest twarzą zupełnie obcą dla polskiej telewizji. Peretti pojawiła się przed 10 laty w programie "Kuchenne rewolucje", w którym Magda Gessler pomagała uratować jej upadającą restaurację. "Karczma u Jędzy" niestety nie zyskała aprobaty Gessler i po programie nikt już o Peretti nie słyszał. Aż do teraz.

YouTube

Sylwia Peretii o niekaralności

Sylwia Peretti stara się teraz o sympatię widzów występując w programie "Królowe życia", którego niekwestionowaną gwiazdą była do tej pory Dagmara Kaźmierska. Peretti wzięła udział w imprezie urodzinowej marki Joanny Przetakiewicz. To właśnie tam dziennikarka "Jastrząb Post" próbowła dowiedzieć się co nieco o nowej gwieździe TTV.

Jedno z pytań dotyczyło zaświadczenia o niekaralności, które niedawno obiegło media społecznościowe. "Absolutnie nie chodzi o żadne tłumaczenie się. Pracujemy w takiej branży, że takie zaświadczenie co pół roku zawsze mam w portfelu jak każdy z naszych pracowników. W związku z tym to był naturalny odruch, a myślę, że opis powiedział wszystko, co mam do powiedzenia" - powiedziała Sylwia Peretti.

YouTube

Sylwia Peretti o Dagmarze Kaźmierskiej

Przy okazji Sylwia Peretti została zapytana o koleżankę z planu, Dagmarę Kaźmierską. Co powiedziała na jej temat? "Ja nikogo nie traktuję jak rywalki. Poznałyśmy się wszystkie na sesji i na jednym z odcinków Królowych życia, który niedługo będzie emitowany. Wszystkie dziewczyny są świetne, natomiast z Dagmarą od razu miałam porozumienie wzrokiem. Tam nie trzeba było słów. To się stało i koniec. Jest świetną kobietą. Podobną do mnie. Albo ja do niej, bo jest troszkę starsza" - stwierdziła celebrytka.

YouTube

Czy to oznacza, że widzowie nie muszą się obawiać o relacje panujące w programie "Królowe życia"? Wszystko wskazuje na to, że raczej tak. Z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę.

Co sądzicie o nowej "królowej życia"?

To też może cię zainteresować: Justyna Kowalczyk zdradziła sekret czerwonej sukni ślubnej. Dlaczego "Lady in red"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiły się kolejne kontrowersje wokół Meghan i księcia Harry’ego. Brytyjska rodzina królewska może tym razem być nieugięta. O co chodzi

O tym się mówi: Lech Wałęsa świętuje dziś 77. urodziny. Z tej okazji były prezydent otrzymał niezwykły prezent

Pilne: Policja prosi o pilną pomoc. Zaginęła 17-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Nikt nie wie, gdzie obecnie przebywa