Jak podaje portal "Jastrząb Post", Michał Wiśniewski i jego żona Pola pogrążeni w smutku zamieścili rozrywający serce wpis w mediach społecznościowych. Co się stało?

Zmiany w rodzinie Wiśniewskich

W tym roku Michał Wiśiewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Informacje o ślubie z Polą dotarły do mediów już po fakcie. Artysta przyznał także w rozmowie z "Na Żywo", że już niebawem powita na świecie swoje kolejne dziecko.

"Tyle już wychowałem, że dam radę także przy kolejnym dziecku" - stwierdził wokalista Ich Troje cytowany przez tygodnik. Niewiele później na koncie Michała pojawił się filmik z USG i opis zdradzający jakie imię będzie nosił kolejny potomek Wiśniewskiego. "@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321…" - czytamy w opisie.

YouTube

Powody do smutku

Poza oczywistymi powodami do radości, nie zabrakło w rodzinie Wiśniewskich powodu do łez. W poniedziałkowy wieczór artysta zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym poinformował o śmierci swojego przyjaciela Adama Śledzianowskiego.

"Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!" - napisał muzyk.

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu,...

Posted by Michał Wiśniewski on Monday, September 28, 2020

Rodzinie zmarłego, jego bliskim i przyjaciołom składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Mama Daniela Martyniuka nie odpuszcza Ewelinie. Jej gorzkie słowa o byłej synowej odbiły się szerokim echem w mediach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żona Rafała Trzaskowskiego miło zaskoczyła mieszkańców jednej z polskich miejscowości. Małgorzata Trzaskowska lubi być blisko ludzi

O tym się mówi: Kilkutysięczna grzywna zamiast 500 zł mandatu. Wszystko dlatego, że kobieta nie chciała współpracować. Co się stało