Kiedy trwała kampania wyborcza Rafała Trzaskowskiego, jego żona nieustannie mu towarzyszyła i wspierała w tym trudnym czasie. Okazuje się jednak, że Małgorzata Trzaskowska uwielbia także udzielać się samodzielnie. Do odważnych wystąpień publicznych nie potrzebuje obecności swojego męża.

Małgorzata Trzaskowska nie boi się wyzwań!

Jak podaje portal Wirtualna Polska, ostatnio na swoim profilu na Instagramie, Małgorzata Trzaskowska opublikowała zdjęcia z ostatniej wizyty w Kruszynianach, które mają opinie najbardziej tatarskiej wsi w naszym kraju.

- Z odwiedzinami w Kruszynianach. Polscy Tatarzy to otwarci wspaniali ludzie, którzy od setek lat dbają o tradycję i relacje na ziemi, którą otrzymali jeszcze od króla Jana III Sobieskiego, jako zapłatę za służbę. Kulinarna podróż w towarzystwie uśmiechniętych pań na czele z Dżennettą. Na pewno jeszcze tu wrócimy – brzmi wpis Małgorzaty Trzaskowskiej na Instagramie.

Jak się okazuje, żona prezydenta Warszawy starała się nie wyróżniać niczym spośród mieszkańców Kruszynian. Postawiła na luźny, sportowy ubiór, który pozwolił jej utożsamić się z mieszkańcami małej wsi.

View this post on Instagram

Drodzy rodzice, fundacja @dajemydzieciomsile porusza problem, który dotyczy pewnie większosci z nas. Zwlaszcza teraz, w dobie pandemii, czas spędzany przez dzieci przed ekranami znacznie sie wydłużył. To trudny czas dla dzieci i wyzwanie dla rodziców, aby zorganizować dzieciom zajęcia, które będą ciekawsze niż komputer czy tablet. Dla ich wlasnego dobra, powinniśmy stawiać im granice. Wiem z własnego doświadczenia, że nie jest to łatwe i wymaga od nas sporego wysiłku i cierpliwości, a opór dzieciaków i niezadowolenie jest duże, zwłaszcza wtedy, gdy wchodzą aktualizacje gier.... stawianie ograniczeń jest trudne dla obu stron, ale na pewno warto o to zawalczyć dla zdrowia dzieci. Może macie na to jakieś swoje patenty i sprawdzone pomysły? :) #zadbajodzieciecymozg

A post shared by Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska) on

Niesamowicie silna kobieta!

- To Ślązaczka, osoba wykształcona i kompetentna, obyta – co jest bez wątpieniem jej atutem i ona ma tego świadomość, na tyle silną, że nie musi nikomu niczego udowadniać. Nie jest typem gwiazdy, nie emanuje swoim wizerunkiem, unika rozgłosu. Raczej skromna i stojąca w tle jako wsparcie, ale bez dwóch zdań merytoryczna – skomentował ekspert ds. strategii komunikacji i komunikacji kryzysowej oraz właściciel Instytutu Publico – dr Krystian Dudek.

Co ciekawe, pod postem Małgorzaty Trzaskowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy, z których możemy wyczytać, że Polacy woleliby oglądać właśnie żonę prezydenta Warszawy w roli Pierwszej Damy.

Jak informował portal "Życie": TO JUŻ PEWNE, ŻE LATO NIE WRÓCI? NA POŁUDNIU NASZEGO KRAJU ZROBIŁO SIĘ BIAŁO. TEMPERATURY PÓJDĄ MOCNO W DÓŁ

Przypomnij sobie: W JAKIM STANIE JEST OBECNIE ŁUAKSZ SZUMOWSKI? BYŁY MINISTER ZDROWIA PRZEKAZAŁ INFORMACJE NA TEMAT TEGO, JAK PRZECHODZI KORONAWIRUSA

Portal "Życie" pisał również: KONTROWERSYJNE ZACHOWANIE BYŁEGO MINISTRA OBRONY NARODOWEJ. RADOSŁAW SIKORSKI STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁ POCZCIE POLSKIEJ