Edward Miszczak jest personą znaną szerszemu gronu ze względu na stanowisko, które piastuje. 66-letni mężczyzna pełni rolę dyrektora programowego jednej z najpopularniejszych polskich stacji telewizyjnych – TVN.

Choć uwagę telewidzów w większym stopniu przyciągają losy innego typu celebrytów oraz skandale z ich udziałem, tym razem oczy wszystkich zwróciły się właśnie ku niemu.

Edward Miszczak / YouTube: tvnpl
Edward Miszczak / YouTube: tvnpl

Edward Miszczak i Anna Cieślak rozpoczynają nowy etap?

66-letni Edward Miszczak od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką znaną m.in. z „Na Wspólnej”. Ich płomienny związek, według informatorów, trwa od jesieni 2019 roku. Chętnie spędzają wspólnie czas, a choć przez ostatnie miesiące starali się nie ujawniać, w końcu wieści o tej relacji dotarły już niemal do wszystkich.

Jego wybranką jest Anna Cieślak, którą, jak donoszą media, przedstawił już członkom korporacji – menadżerom TVN oraz Discovery. Co więcej, Edward Miszczak zapoznał aktorkę także ze swoimi synami.

Według informacji podawanych przez portal Lelum to jeszcze nie wszystko. Czeka ich zupełnie nowy życiowy etap! Wszyscy serdecznie gratulują szczęśliwej parze.

Anna Cieślak wzięła niedawno udział w „Narodowym czytaniu Balladyny”. W czasie wspomnianego wydarzenia wszyscy bacznie obserwowali aktorkę, a dokładniej – jeden szczegół w jej wyglądzie. O czym mowa?

Edward Miszczak i Anna Cieślak. Źródło: Youtube
Edward Miszczak i Anna Cieślak. Źródło: Youtube

Jak się okazuje, Anna Cieślak miała na palcu olśniewająco piękny pierścionek z ciemnym kamieniem. Żadne z partnerów nie wypowiedziało się na ten temat, jednak media huczą, że jest to pierścionek zaręczynowe.

Według mediów prawdopodobnie do zaręczyn doszło na wspólnych wakacjach Edwarda Miszczaka oraz Anny Cieślak, które spędzali we Francji.

Myślicie, że już planują ślub?

Przypomnij sobie o… MIESZKANIEC WARSZAWY PRÓBOWAŁ SPRZEDAĆ ORYGINALNE NIEMIECKIE DOKUMENTY POCHODZĄCE SPRZED WIELU LAT. GROZI MU KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: PRZYJĘTO PROGRAM OCHRONY POWIETRZA. NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE TRZEBA WIEDZIEĆ W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SPORA WPADKA PODCZAS OSTATNIEGO SERWISU „WIADOMOŚCI TVP”. WIDZOWIE Z PRZEKĄSEM OBSERWOWALI TO, CO ROBI DANUTA HOLECKA NA EKRANIE