Celine Dion jest ogólnoświatową gwiazdą już od wielu lat. Artystka w 2016 roku straciła męża i przez jakiś czas nie pokazywała się w mediach.

Małżeństwo Celine Dion i René Angélila trwało od 1994 roku. Owocem tego związku są dzieci – René-Charles, urodzony w 2001 roku, oraz Eddy i Nelson, urodzeni w 2010 roku.

René Angélil był chory na raka gardła. Zmarł w 2016 roku, w wieku 73 lat.

Premiera płyty Celine Dion odbyła się 15 listopada 2019 roku. Wtedy to nastąpił wielki powrót artystki, a krążek reklamowały single „Courage”, „Lying Down” i „Imperfections”.

Najnowsze zdjęcie Celine Dion to powód do zmartwień?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że artystka ma już 52 lata, więc – co naturalne – jej ciało zmienia się z wiekiem. Mimo to fani martwią się o nią, gdyż na najnowszej fotce wygląda zupełnie inaczej.

Pod zdjęciami, które zamieściła Celine Dion, pojawiły się zaniepokojone komentarze. Piosenkarka mocno schudła, co więcej, jej fani twierdzą, że jej wzrok na fotografiach jest bardzo smutny.

Trzeba przyznać, że w ostatnich latach życie jej nie oszczędzało – zmarli jej mąż oraz brat, niedawno, zaledwie dzień po rocznicy śmierci jej męża, zmarła także matka artystki.

Celine Dion jakiś czas temu odniosła się do spostrzeżeń, że mocno schudła. „Czy coś jest nie tak z moim ciałem?” – zadała pytanie dziennikarce, która przeprowadzała wywiad z legendą.

Jak zauważa WP, czarno-białe zdjęcia, które pokazała teraz, stały się kolejnym powodem do rozważań, czy na pewno jej stan zdrowia jest dobry. Fotki pochodzą z planu teledysku.

Fani zauważają, że gwiazda „wygląda bardzo krucho” i „modlą się, żeby z panią Dion wszystko było dobrze”. Przypominają jej także, że „dzieci jej potrzebują”, a niektórzy dają jej innego typu rady – „zjedz coś, błagam”.

Piosenkarka nie odpowiedziała na żaden komentarz.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOLEJNA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM. TYM RAZEM ZACHOROWAŁA NAUCZYCIELKA

Jak informował portal Życie: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA GŁĘBOKO ZASMUCONY INFORMACJĄ O ODEJŚCIU WIELKIEGO POLAKA. "ŻEGNAMY DZIŚ CZŁOWIEKA NIEZWYKLE ZASŁUŻONEGO"