To był spory szok dla fanów i obserwatorów Sandry Kubickiej, która odważnie postanowiła powiedzieć o tym, że nieoczekiwanie dla siebie zaraziła się koronawirusem. Modelka dużo podróżuje i choć przeszła już wiele testów na koronawirusa i wyszły negatywnie to kilkanaście dni temu dowiedziała się, że jeden z nich dał pozytywny wynik.

Tym samym, modelka musiała zamknąć się w domu i odbyć obowiązkową kwarantannę. Co ciekawe, przeszła zakażenie kompletnie bezobjawowo i czuła się bardzo dobrze, ale przepisy są przepisami i izolację trzeba było odbyć.

Gdy ten czas się skończył modelka postanowiła poinformować fanów o tym, czy jest już zdrowa. Wykonała kolejny test na koronawirusa i odetchnęła z ulgą – tak samo zresztą, jak jej fani tuż po tym, jak informacja trafiła do mediów.

- Jestem ozdrowieńcem – wyznała z dumą Sandra Kubicka, uspokajając niezaspokojonych jej sytuacją fanów!

Sandra Kubicka już po kontrolnym teście na koronawirusa. Modelka wyzdrowiała!

Modelka często podróżuje, szczególnie między Polską a USA i właśnie wracając do rodzimego kraju dowiedziała się, że wynik jej testu na COVID-19 okazał się pozytywny. Z początku Sandra Kubicka nie wiedziała, czy dzielić się tą informacją ze światem, ale postanowiła nie ukrywać tego faktu.

– Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. (...) Nagle dostaję telefon, że mam COVID-19. Przechodzę go bezobjawowo. Nie mam gorączki, czuję się fenomenalnie. Wczoraj trzy godziny trenowałam. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak. Nic. Zero. Totalnie – mówiła podczas relacji na Instagramie, cytowana przez serwis Plejada.

Na szczęście, Sandra Kubicka przeszła koronawirusa bardzo szybko, bo po niespełna tygodniu postanowiła zrobić kolejny test, który dał wynik negatywny. Celebrytka pochwaliła się na InstaStories.

– Jestem ozdrowieńcem – wyznała.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć zdrowia!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA