Cezary i Edyta Pazurowie są od lat wyjątkowo zgodnym i bardzo kochającym się małżeństwem, choć nikt nie wróżył parze ze sporą różnicą wieku szczęścia i długoletniego związku. Dziś są również rodzicami trójki dzieci. Edyta Pazura jest niezwykle aktywną w sieci gwiazdą, która nie boi się mówić o wielu rzeczach.

Niedawno na Instagramie – jak pzypomina serwis Plotek – przyznała się do tego, że odwiozła dzieci do szkoły w piżamie, pokazuje również, jak urządzone są pokoje dzieciaków, a także pochwaliła się zmianą koloru włosów. Fani pary uwielbiają ich za familiarność, szczerość i to, że niczego nie ukrywają.

Jednak to, co znalazło się niedawno w Internecie może zaskoczyć obserwatorów zarówno Edyty Pazury, jak i jej męża! Czy para spodziewa się kolejnej pociechy?

Edyta Pazura znów w ciąży? Aktor postanowił zawiązać żonie rozwiązane sznurowadła, czy to znak?

Ostatnio, Pazurowie postanowili wybrać się na wspólny spacer po Wilanowie w Warszawie i w pobliżu znanego dużego centrum biznesowego Edycie Pazurze rozwiązał się but. Z pomocą żonie pospieszył znany aktor i rzucił się do nóg swojej ukochanej. Zapytał żonę, czy odpowiednio mocno zawiązał kokardkę, a gdy zorientował się, że jest przez nią nagrywany, zapytał, czy to trafi do sieci.

Edyta Pazura uwieczniła ten piękny moment w postaci krótkiego wideo i poprosiła, by jej mąż potwierdził, ze nie jest w ciąży. Wówczas aktor zaczął się przekomarzać z żoną i powiedział: no nie wiadomo!

Żona gwiazdora nalegała jednak, by zdementował tę sprawę, być może w obawie, że ktoś może z ukrycia robić im zdjęcia i pojawi się plotka na ten temat. Aktor jednak nie dawał za wygraną i wciąż nie chciał powiedzieć, że nie.

W końcu Edyta zapytała wprost: Komu się zawiązuje buty?, na co aktor wypalił wprost.

– Kobiecie, która tego potrzebuje. Pięknej kobiecie. Jak człowiek kocha, to wiąże – powiedział ze wyraźnym rozbawieniem Cezary Pazura, cytowany przez Plotek.

Niezły romantyk z aktora!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA