Aż trudno w to uwierzyć, ale strzelec Bayernu Monachium i jeden z najbardziej uznanych i lubianych piłkarzy w Europie zagości na antenie TVN już wkrótce i jego losy będzie mógł śledzić każdy Polak.

Ten rok dla Roberta Lewandowskiego jest naprawdę znakomity – wygrana w Bundeslidze, później zdobycie tytułu najlepszego strzelca ligi niemieckiej i na koniec wygrana w Lidze Mistrzów. Gdyby nie odwołanie konkursu Złotej Piłki, z pewnością Lewandowski zostałby uznany najlepszym piłkarzem na świecie!

Dodatkowo, jako pierwszy Polak w historii otrzymał nominację do tytułu Piłkarza Roku UEFA. Teraz okazuje się, że zostanie gwiazdą serialu na antenie TVN. Fani nie mogą w to uwierzyć, wielka radość!

Robert Lewandowski będzie głównym bohaterem i gwiazdą serialu TVN!

Informację tę oficjalnie potwierdziły władze TVN, a fani „Lewego” mogą się spodziewać wielkich emocji. Okazuje się bowiem, że Robert Lewandowski zostanie bohaterem animowanej bajki „Kosmiczny wykop”. Zgodnie z informacjami portalu Player, akcja ma się dziać w odległej galaktyce, gdzie będzie się toczyć Galaktyczna Liga.

– Na Ziemi zwiadowca RL-9 namierza grupę dzieciaków. Dzieli je wszystko: pochodzenie, rasa i sprawność, ale łączy miłość do piłki nożnej oraz podziw dla Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny zwiadowca postanawia poznać tajemniczego, lecz wybitnego osobnika. Kiedy go odnajduje, piłkarz jest w trakcie ważnego mecz - podaje serwis Player.

Pojawi się też statek kosmiczny z numerem Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium.

– W jednej chwili RL-9 przenosi „Lewego” do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej, gdzie zaskoczony sportowiec dowiaduje się o swojej kosmicznej misji — ma stworzyć drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa podczas rozgrywek Galaktycznej Ligi – możemy się dowiedzieć z danych portalu Player, cytowanych przez Pikio.

Dzieciaki będą mogły oglądać losy animowanego Roberta Lewandowskiego już od poniedziałku o 13.10!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA