Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Teraz prezenterka już niemal całkiem wróciła do swojej codzienności. Najpierw zaczęła pojawiać się w radiu, następnie powoli pokazywać się ze znajomymi, a całkiem niedawno wróciła do TVN w roli nowej prowadzącej śniadaniówkę „Dzień Dobry TVN” (w duecie z Ewą Drzyzgą).

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga / Instagram @aga_wozniak_starak

To pierwsze wakacje, które spędziła bez Piotra Woźniaka-Staraka, jednak zdaje się, że udało jej się dojść do siebie po tragedii, która ją spotkała. Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak bawiła się na ślubie swoich znajomych.

Agnieszka Woźniak-Starak gościła na ślubie Zosi Ślotały

W ostatnim czasie w celebryckim światku panuje prawdziwy baby boom, poprzednie miesiące były także obfite w śluby i zaręczyny. Jedną z par, która postanowiła przypieczętować swój związek, są Zosia Ślotała i Kamil Haidar.

Jak donosi Plotek, ślub pary odbył się w środę. Zosia Ślotała nie ujawniała mediom terminu wydarzenia, a tajemnicy dochowano tak dobrze, że informacja o jej zamążpójściu przedostała się do mediów dopiero po tym, jak na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z imprezy.

Na weselu nie było wielu gości – tylko najbliżsi. Jedną z zaproszonych osób była Agnieszka Woźniak-Starak.

Cała impreza odbywała się w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie – lokalu należącym do mamy Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak - Starak / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak / Instagram @aga_wozniak_starak

- Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara – brata Kamila – opowiadał informator.

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła krótkie nagranie na Instastory. Na filmiku Kamil Haidar śpiewał, a goście zgromadzeni wokół niego – tańczyli. Pokazała także parę młodą.

Źródło: plotek.pl
Źródło: plotek.pl

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KORONAWIRUS ZOSTAŁ WYKRYTY W JEDNYM Z TEATRÓW. NAJBLIŻSZY SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH AKCJA RATOWNICZA. DWÓCH ROBOTNIKÓW PRZYSYPANYCH ZIEMIĄ. JAK TO SIĘ WYDARZYŁO

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ – SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY