O Danielu Martyniuku słyszał niemal każdy. Mężczyzna określany jest mianem patocelebryty ze względu na mnożące się problemy z prawem oraz używkami, a także bardzo dyskusyjne wypowiedzi.

Ostatnio głośno zrobiło się o nim nie tylko w kontekście wspomnianych sytuacji, lecz także rozwodu. Jego małżeństwo właśnie zostało formalnie zakończone, a Ewelina może śmiało powiedzieć, że – poza córeczką – nic jej nie łączy z synem Zenka Martyniuka.

Najwyraźniej fakt, że Ewelina rozwiodła się z Danielem Martyniukiem, a także otrzymała alimenty – 1200 zł miesięcznie na córkę oraz 2000 zł na siebie – musiał mocno zaboleć syna Zenka i Danuty Martyniuków, gdyż postanowił pobawić się – nie po raz pierwszy zresztą – w… publiczne pranie brudów.

Daniel Martyniuk/YouTube
Daniel Martyniuk/YouTube

Daniel Martyniuk pokazał prywatne zdjęcie byłej żony

Daniel Martyniuk jest synem jednego z czołowych muzyków disco polo w naszym kraju. Mężczyzna to czarna owca w rodzinie, Zenek ma z nim spore problemy. Teraz Danielek po raz kolejny obraża Ewelinę.

Jak przypomina portal WTV, Daniel Martyniuk coraz częściej pakuje się w nowe tarapaty. Teraz zacietrzewił się przez decyzję sądu o alimentach.

- Odwołam się od tej decyzji. Córkę chcę utrzymywać, ale tej ***** nie chcę pieniędzy dawać – krzyczał Daniel. – Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca – burzył się.

Daniel Martyniuk/screen YouTube @UK TODlish
Daniel Martyniuk/screen YouTube @UK TODlish

Teraz pokazał prywatne zdjęcie Eweliny Golczyńskiej na plaży, wyśmiewając ją. „’Paris Hilton’, gdzie ja miałem oczy, hmm… I faktycznie coś z tymi końmi jest wspólnego…” – podpisał zdjęcie, które bardzo szybko zniknęło z jego Instagrama.

Ewelina Golczyńska. Źródło: wtv.pl
Ewelina Golczyńska. Źródło: wtv.pl

Internauci – nie po raz pierwszy – są oburzeni aroganckim zachowaniem Daniela. Co o tym myślicie?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KORONAWIRUS ZOSTAŁ WYKRYTY W JEDNYM Z TEATRÓW. NAJBLIŻSZY SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH AKCJA RATOWNICZA. DWÓCH ROBOTNIKÓW PRZYSYPANYCH ZIEMIĄ. JAK TO SIĘ WYDARZYŁO

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ – SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY