Jak podaje portal "Plotek", związek Golczyńskiej i Martyniuka budził wiele emocji i zakończył się spektkularnym rozwodem. Ich małżeństwo było burzliwe i pełna przeszkód. Kim są byli małżonkowie i jak wyglądała historia tej znajomości?

Co wiadomo o Ewelinie Golczyńskiej, byłej żonie Daniela Martyniuka?

Ewelina Golczyńska jest młodsza od swojego byłego już męża o 10 lat. Pochodzi ze wsi Władysławów w okolicach Konina w województwie wielkopolskim. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Do jej największych pasji należą sport oraz jazda konna.

Para poznała się w 2017 roku i byli pewni, że stworzą związek idealny. Zaręczyli się rok później. Daniel Martyniuk poprosił Ewelinę o rękę w czasie romantycznego lotu balonem. Zamieszkali razem w apartamencie Daniela w Białymstoku. Wszystko działo się szybko.

Ach, co to był za ślub!

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Po ceremonii kościelnej miało miejsce trwające dwa dni wesele w hotelu Lipowy Most. Zenek i Danka Martyniukowie podarowali parze mercedesa o wartości 450 tys. zł.

Po bajkowym ślubie miał miejsce baśniowy miesiąc miodowy. Para spędziła cudowne wakacje w Barcelonie. Już wówczas Ewelina Golczyńska była w ciąży. Następnym rozdziałem ich wspólnej drogi były narodziny dziecka.

YouTube

Pojawiła się Laura

Niedługo po ślubie, sielanka się zakończyła. Niedługo przed narodzinami córeczki, Daniel Martyniuk niezbyt pochlebnie określał swoją żonę, nazywając ją "gówniarą, która złapała go na dziecko".

pudelek.pl

Kiedy Laura pojawiła się już na świecie, syn Zenka Martyniuka oświadczył fanom na InstaStory, że zamierza się rozwieść z Eweliną. Za powód podawał faky, że jego żona ma ogromne parcie na szkło i nie stosuje antykoncepcji.

Koniec końców to jednak nie Daniel złożył pozew o rozwód, ale właśnie Ewelina. Pomimo wcześniejszych oświadczeń, że zamierza się rozwieść, syn Zenka Martyniuka postanowił bojkotować rozwód i zapowiadał, że nie zamierza pojawić się w sądzie.

Dobre relacje

W jednym z wywiadów Zenek Martyniuk zapewniał, że sytuacja w związku jego syna i synowej zdecydowanie się poprawiła. "Daniel i Ewelina świetnie sobie radzą jako rodzice, problemy w związku też mają za sobą, między nimi dobrze się dzieje" - przywołuje jego wypowiedź portal "Pudelek".

Niestety wszystko znów się popsuło. Daniel Martyniuk nie był w stanie zrezygnować z życia hulaki. Zdarzało mu się popaść w konflikt z prawem, trafił nawet do aresztu i omal nie trafił do więzienia.

Była dziewczyna

W sierpniu tego roku Daniem Martyniuk odnowił znajomość ze swoją wcześniejszą dziewczyną, Faustyną, z którą związany był na długo przed ślubem. Co bardziej zaskakujące, na randkę z Faustyną zawiozła go mama.

Niewiele później Zenek Martyniuk potwierdził, że jego niesforny syn widuje się z dawną kochanką. Małżeństwo Daniela zakończyło się ostatecznie 21 września 2020, trwając zaledwie dwa lata.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Marta Manowska ujawniła za dużo? Co powiedziała prowadząca programu „Rolnik szuka żony”? Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze informacje w sprawie koronawirusa. Najwięcej szkół z potwierdzonymi przypadkami znajduje się w Warszawie. Nie wygląda to dobrze

O tym się mówi: Rząd ogłosił poważne zmiany w przepisach. Będą dotyczyły wszystkich Polaków. Chodzi o dowody osobiste