Danuta Martyniuk postanowiła wesprzeć syna, Danielka. Ostatnio jednym z większych medialnych wydarzeń stał się rozwód jej dziecka i Eweliny.

Małżeństwo jedynego syna Martyniuków, Daniela, od dawna wisiało na włosku. Chodziły plotki, że jego – już była – żona miała dość jego wybryków oraz tego, że, jak twierdziła, niszczył życie jej i córce. Teraz ich związek formalnie się zakończył.

W trudnych chwilach przy swoim jedynaku była pani Danuta Martyniuk, która jak zawsze stała za nim murem. Niestety, nie została wpuszczona do sądu, jednak miała czas, by porozmawiać z dziennikarzami, pokazać prywatne wiadomości z Eweliną, a także chwalić się drogą torebką.

Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

Danuta Martyniuk na rozwód syna wystroiła się jak na wybieg

Według redakcji Plotka są szanse, że rozwód Daniela Martyniuka oraz Eweliny zostanie wydarzeniem roku. Trzeba przyznać, że jego poczynania obserwowała cała Polska, a i teraz, po rozwodzie, wszyscy bacznie śledzą szczegóły, które wyciekają do sieci.

O tym, że Danuta Martyniuk ma naprawdę mocny charakter, można było się przekonać po jej komentarzach na Facebooku (w obronie syna rzucała różnymi niewybrednymi tekstami, m.in. „pozamykajcie te mordy”).

W sądzie w Białymstoku rozgrywały się ważne wydarzenia – ostatecznie uznano rozwód z orzeczeniem o winie Danielka i zasądzono alimenty w wysokości 1,2 tys. zł na Laurę, córkę syna Martyniuków i Eweliny, a także 2 tys. zł na samą Ewelinę.

Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

Przed wejściem do sądu na swojego synusia czekała Danuta Martyniuk. Małżonka Zenka Martyniuka ubrała się jak na wybieg – miała na sobie pudrowy strój. Z racji tego, że kocha markowe rzeczy, dobrała do niego torebkę Fendi – jej cena to, bagatela, 10 tysięcy złotych.

Tak droga torebka to dla Danielka trzykrotność miesięcznych alimentów.

Danuta i Daniel Martyniukowie już ogłosili, że będą odwoływać się od decyzji sądu. Myślicie, że uda im się wpłynąć na wyrok?

Przypomnij sobie o… WIEŚCI NA TEMAT NADCHODZĄCYCH DNI NIE SĄ NAJLEPSZE. PRZED NAMI DOŚĆ SPORE ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: URZĘDNICY WPROWADZĄ DALSZE ZMIANY DO ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA. KTÓRE ZAPISY ULEGNĄ MODYFIKACJI

Portal Życie pisał również o… NIEBAWEM ROZPOCZNĄ SIĘ PRACE NAPRAWY USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. RAFAŁ TRZASKOWSKI WYZNACZA TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC