Jak podaje portal "Pomponik", nie miała raczej powodów do narzekania na swoją sytuację finansową. Zarobione pieniądze wydawała na zagraniczne wakacje spędzone wspólnie z rodziną, auta, a także na zakup własnego mieszkania. Do tej pory ukrywała swój luksusowy apartament.

Anna Mucha nie może narzekać na brak zajęć

Anna Mucha obecna jest w polskim show-biznesie od dziecka. Swoją przygodę z aktorstwem zaczynała w filmach u Andrzeja Wajdy oraz Stevena Spielberga. Jednak największą popularność przyniosła jej rola Magdy w serialu "M jak miłość", w którym gra do dzisiaj.

Serial nie jest jednak jedyny, Anna Mucha występuje na deskach teatru, udzielała się w jury jednego z show TVP. Za kolejnymi angażami szły także gratyfikacje finansowe. Aktorka stara się inwestować zarobione pieniądze w przyszłość swoją oraz swoich dzieci.

Luksusowo ale w ukryciu

Choć Anna Mucha od czasu do czasu chwali się zdjęcjami z ekskluzywnych wakacji, czy zdjęciami samochodów, to to, jak wygląda jej mieszkanie pozostaje sekretem. Niemniej jedna czasem w jej mediach społecznościowych pojawi się zdjęcie uchylające rąbka tajemnicy.

Z tych migawek i tak wyłania się obraz całkiem imponujący. Ania zdecydowanie jest fankom stonowanych wnętrz utrzymanych we francuskim stylu. "Pomponik" wskazuje, że zabytkowa podłoga sugeruje, że jej mieszkanie mieści się w starej kamienicy. Co jeszcze może ukrywać mieszkanie Ani? Niestety niewiadomo.

Jesteście ciekawi?

To też może cię zainteresować: Sankcje i podatek za prezent od rodziców. Co zrobić, by nie musieć płacić podatku od darowizny? Mało kto ma pojęcie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mężczyzna chciał udowodnić, że w jego domu są obecne nadprzyrodzone moce. Czy rzeczywiście zarejestrował ducha

O tym się mówi: Czy zakaz palenia w kominkach to dobry pomysł? Ta sprawa dzieli Polaków. A jak to wygląda pod względem ekologii