Wiele osób nie wierzy w to, że duchy w ogóle istnieją. Wiele twierdzi jednak, że są one nieodłącznym elementem naszego życia. Jaka jest prawda na ten temat i czy ten filmik ją ujawnia?

Nikt nie chciał mu uwierzyć!

Pewien mężczyzna był przekonany, że w jego domu dzieją się bardzo dziwne rzeczy, a wszystko to za sprawą duchów. Twierdził on, że słyszy głos, który mówi do niego ‘Hej”, a także czasem przez mieszkanie przelatuje kula ognia.

- Od miesięcy mówię ludziom, że w moim domu dzieją się rzeczy, których nie potrafię wyjaśnić – mówił mężczyzna.

Okazuje się jednak, że nikt nie chciał uwierzyć mężczyźnie, nawet jego dziewczyna. Na dowód swoich opowieści postanowił nagrać filmik, który ukazuje działanie nadprzyrodzonych sił.

Czy nagranie jest wystarczającym dowodem?

Mężczyzna zgromadził na biurku różnorodne rzeczy ze swojego domu. Ozdobny drewniany napis, balon, misia, butelkę z wodą oraz drewnianą żyrafę i zaczął nagrywać filmik. Podczas nagrania prosił ducha, aby przewrócił tylko drewnianą żyrafę.

- Poprosiłem ducha w moim domu, aby przewrócił żyrafę – wyjaśnił mężczyzna.

Jak widzimy na filmiku, tak też się stało! Spośród wszystkich rzeczy, które zostały ustawione bardzo blisko siebie upadła tylko drewniana żyrafa. Czy zatem jest to definitywny dowód, na istnienie duchów i ich obecność w domu tego mężczyzny?

Sprawca zamieszania przyznał, że filmik wystraszył nawet jego dziewczynę. Dodatkowo wyznał jeszcze, że w jednym z pokoi, które znajdują się w jego domu zawsze jest zimno mimo, że w pozostałych pomieszczeniach temperatura jest wysoka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRACOWNICY PRZEBYWAJĄCY NA KWARANTANNIE MUSZĄ SIĘ POŻEGNAĆ Z WYPŁATAMI? OKAZUJE SIĘ, ŻE OTRZYMANIE ZASIŁKU NIE JEST TAKIE OCZYWISTE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RELACJA MAŁEJ DZIEWCZYNKI I KONIA JEST PO PROSTU NIESAMOWITA. TA PRZYJAŹŃ PRZETRWA DŁUGIE LATA. NIEPRAWDOPODOBNE NAGRANIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI