Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

Tym razem córka Donalda Tuska w jednym z najnowszych InstaStories dodała zdjęcie swojego męża, Stanisława Cudnego z ich córeczką.

Kasia Tusk. Źródło: makelifeeasier.pl
Kasia Tusk. Źródło: makelifeeasier.pl

Kim jest mąż Kasi Tusk?

Kasia Tusk raczej niechętnie dodaje zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Kobieta zdecydowanie woli je dzielić jedynie ze swoimi bliskimi. Tym razem córka znanego polityka zrobiła wyjątek i dodała zdjęcia swojego męża z córeczka. Urocza fotografia została zrobiona w sypialni.

Fani Kasi Tusk nie tylko mogli podziwiać uroczą rodzinę blogerki, ale również gust architektoniczny Kasi. Trzeba przyznać, że ma ona wyczucie stylu.

Kasia Tusk. Źródło: Instagram
Kasia Tusk. Źródło: Instagram

Wnętrze jej sopockiego mieszkania wygląda zachwycająco. Neutralne kolory, odcienie bieli, beżu i czarnego, wyglądają niezmiernie elegancko i stylowo.

Znana blogerka w końcu pokazała swojego męża

Kasia Tusk poznała swojego ukochanego jeszcze w czasach liceum. Para zakochała się w sobie na zabój. Tata Kasi Tusk, Donald Tusk, szybko zaakceptował wybranka swojej córki i bardzo go polubił.

Stanisław Cudny z wykształcenia jest architektem. Na co dzień zajmuje się jednak produkcją listew podłogowych. Kasia Tusk zaręczyła się z ukochanym w 2013 roku, a pięć lat później wieli ślub.

Zdjęcia opublikowane przez blogerkę są naprawdę urocze. Zobaczcie sami.

Kasia Tusk. Źródło: wp.pl
Kasia Tusk. Źródło: wp.pl
Kasia Tusk. Źródło: wp.pl

Kasia Tusk. Źródło: wp.pl
Kasia Tusk. Źródło: wp.pl
Kasia Tusk. Źródło: wp.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ