Jak podaje portal "Plotek", Julia Kukiz ma powody do dumy, bo jej talent zaczęły doceniać gwiazdy show-biznesu. Współpracę z córką Pawła Kukiza nawiązał Michał Szpak. Do tej pory córki artysty trzymały się raczej na uboczu, jednak najstarsza z nich 29-letnia Julia może pochwalić się pierwszymi sukcesami w karierze projektantki, na którą się zdecydowała.

Julia Kukiz współpracuje z Michałem Szpakiem

Julia Kukiz zajęła się modą zaledwie przed trzema laty. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się owocami swojej pracy, w postaci nowych projektów. Jedną z osób, którym kreacje Julii Kukiz przypadły do gustu jest Michał Szpak. W jednej z jej stylizacji piosenkarz wystąpił w "The Voice of Poland".

Na zamieszczonym przez artystę na InstaStory mogliśmy go zobaczyć w wokalistę w scenicznym garniturze z siatki, z wyraźnym i głębokim dekoltem. Możecie go zobaczyć na zdjęciu znajdującym się poniżej.

plotek.pl

Julia Kukiz z sukcesami

Młoda projektantk może się pochwalić pierwszymi sukcesami. W 2019 roku otrzymała wyróżnienie w finale konkursu Responsible Fashion Awards organizowanym przez LLP i MSKPU. Uczestniczyła także w konkursie Fashion Designer Awards. W lipcu odbył się także jej pierwszy pokaz mody.

"Moda to dla mnie nie tylko ubrania, ale przede wszystkim dziedzina sztuki, a ze sztuką właściwie w jakiś sposób byłam związana zawsze. Nie wiem, w którym dokładnie momencie pojawiło się zainteresowanie modą, ale z tego, co pamiętam, to już od dzieciństwa lubiłam oglądać pokazy mody, podziwiać największych projektantów i przebierać siostry i kuzynki" - zdradziła w rozmowie z "Plotkiem".

Myślicie, że Julia Kukiz zawojuje polski show-biznes swoimi projektami?

To też może cię zainteresować: Ich kariera legła w gruzach wraz z odejściem z „M jak miłość”. Zapomniane gwiazdy popularnej produkcji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GIS ostrzega przed popularnym produktem spożywczym. Wykryto w nim niebezpieczną bakterię

O tym się mówi: GIS ostrzega przed popularnym produktem spożywczym. Wykryto w nim niebezpieczną bakterię