„M jak miłość” wciąż utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych polskich seriali. Kariera niektórych aktorów, którzy zdecydowali się odejść z serialu, zgasła wraz z ich gwiazdą w produkcji TVP. Kto zniknął z mediów wraz z rozstaniem z „M jak miłość”?

Steffen Moller

Mężczyzna pojawiał się w „M jak miłość” w latach 2002-2007, grał tam męża Małgosi. Po występach w serialu był jeszcze widoczny w „Kasi i Tomku” oraz „Końcu wojny”, później napisał kilka książek, jednak nigdy nie wrócił już na ekrany. Jako kabareciarz oraz aktor występował w Polsce i mediach – nigdy jednak nie odzyskał dawnego zainteresowania mediów.

Steffen Möller fot. Onet Film
Steffen Möller fot. Onet Film

Monika Obara

Jak przypomina Interia, to odtwórczyni roli Elki, kelnerki w pubie Stefana oraz Marka. Niestety, przez wypadek samochodowy, który aktorka spowodowała, będąc nietrzeźwą, przekreśliła swoje szanse i nigdy nie wróciła z taką siłą. Pojawiła się jedynie kilka razy w małych, epizodycznych rolach, a ostatnio można ją było zobaczyć w 2018 roku. Dobrze zapowiadająca się aktorka wypadkiem zniszczyła szanse na zawrotną karierę.

Ewelina Serafin

Grała od samego początku „M jak miłość” aż do 2012 roku. Przez to, że kojarzona była tylko z rolą z popularnego serialu, nie miała zbyt wielu propozycji. Pokazała się jeszcze w „O mnie się nie martw”, jednak nie zrobiła tam furory, teraz liczy na rozwinięcie skrzydeł w „Barwach szczęścia”.

Joanna Koroniewska

Aktorka grała w „M jak miłość” przez kilkanaście lat, aż w końcu jej postać, Małgosia, wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Teraz zdecydowanie mniej o niej słychać, jednak, jak mówi, na pierwszym miejscu stawia rodzinę, a choć nie widać jej w mediach, występuje w teatrze.

Joanna Koroniewska / Instagram: joannakoroniewska
Joanna Koroniewska / Instagram: joannakoroniewska
Joanna Koroniewska / Instagram: joannakoroniewska

Olga Frycz

Olga Frycz odeszła z „M jak miłość” z wielkim przytupem, ogłaszając publicznie, że gdyby nie pożegnanie z produkcją, straciłaby do siebie szacunek. Wciąż nie udało jej się zostać gwiazdą filmową, zajęła się więc reklamowaniem produktów na Instagramie oraz rodziną.

Paweł Okraska

Paweł Okraska grał Michała Łagodę. Postać zniknęła w 2004 roku, a po długim czasie wyszło na jaw, że aktor nie życzył sobie traktowania go jak bohatera, którego grał (serialowy Michał był gejem). Jak ujawniono, Paweł Okraska w 2007 roku błagał o powrót, grał w „M jak miłość” do 2014 roku. Obecnie gra tylko postacie epizodyczne.

Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk w „M jak miłość” odniósł sukces, który jednak nie przełożył się na kolejne propozycje zawodowe. Dopiero po jakimś czasie otrzymał trzy propozycje gry na ekranie, jednak obecnie nie dostaje nowych ofert.

Andrzej Młynarczyk. Źródło: Youtube
Andrzej Młynarczyk. Źródło: Youtube

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY