Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich gwiazd. Ma wielu fanów, którzy stoją za nią murem, choć coraz więcej pojawia się także krytycznych głosów.

„Perfekcyjna” urodziła syna zaledwie trzy miesiące temu. Od tego czasu na profilach zarówno Małgosi, jak i Radka Majdana co rusz pojawiają się nowe zdjęcia Henia. Rodzice kochają swojego szkraba i chcą się nim pochwalić, a internauci rozpływają się nad słodkim niemowlęciem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Henio Majdan. Źródło: Instagram

Świeżo upieczona mama jest szczęśliwa, że po kilku latach starań udało jej się spełnić marzenie – to pierwsze dziecko gwiazdy oraz jej męża, Radosława Majdana. Teraz jednak zostało jeszcze jedno… powrót do formy. Czyżby zamierzała zrobić to na oczach całej Polski?

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program telewizyjny

Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła pochwalić się nowym formatem, który będzie prowadzić. Choć jest już bardzo zapracowana, bo zajmuje się nie dość, że opieką nad Heniem, to jeszcze nagraniami do programu „Projekt Lady”, zapowiadanym występem w nowym filmie Patryka Vegi oraz udziałem w sesjach zdjęciowych, jeszcze dołoży sobie obowiązków.

Gwiazda dostała już pozwolenie od lekarza na treningi. Małgosia Rozenek-Majdan od razu zaczęła współpracę z trenerką i dietetyczką. Mało tego – zapowiedziała, że pora na nowy program telewizyjny, „Rozenek cudnie chudnie”! Gwiazda chce jak najszybciej odzyskać formę sprzed ciąży i zapowiada, że będzie chudła kilogram tygodniowo.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

- Ważę się co piątek, ponieważ jest do naukowo udowodnione, że ludzie są najlżejsi w piątki. Bardzo często ważymy się w poniedziałek, a to nie jest dobre, bo w poniedziałek ważymy najwięcej. Założyłam zdrową utratę wagi, kilogram tygodniowo. Jestem mamą, która chce wrócić do swojej sylwetki – opowiada.

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY