Sylwester Wilk to jeden z uczestników „Tańca z gwiazdami”. Postać mężczyzny wzbudza wielkie emocje, nie tylko ze względu na jego wizerunek, ale także przejścia, o których otwarcie opowiada.

Sylwester Wilk zaledwie rok temu przeszedł operację amputacji nogi. Nie przeszkodziło mu to jednak w zachowaniu sprawności – udało mu się wrócić do programu „Ninja Warrior Polska”, próbował swoich sił także na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.

Sylwester Wilk o swoich ciężkich przeżyciach

Radio ZET przypomina, że Sylwester Wilk był doceniany w „Tańcu z gwiazdami”. Jurorzy byli pod wrażeniem tanecznych popisów 24-letniego mężczyzny.

Sylwester Wilk. Źródło: Instagram
Sylwester Wilk. Źródło: Instagram

Zyskał sporą sympatię fanów. Teraz Sylwester Wilk postanowił opowiedzieć co nieco o swojej przeszłości – a ta nie była kolorowa. Jak się okazuje, mężczyzna nie stronił od leków, narkotyków oraz alkoholu.

Sylwester Wilk stracił nogę na skutek wypadku, jakiego doznał, jadąc na motocyklu. I choć to mogło całkowicie uniemożliwić mu rozwój w sporcie, nie poddał się – jego wola walki kazała mu iść dalej i przełamywać ograniczenia.

Jednak nie tylko wypadek był jego życiową tragedią. Sylwester Wilk był wychowywany w rodzinie adopcyjnej, a już jako nastolatek sięgał po używki. W końcu rodzice kazali mu wynieść się z domu i zamieszkał na ulicy.

Sylwester Wilk. Źródło: Instagram
Sylwester Wilk. Źródło: Instagram

- Dawno, dawno temu... a dokładniej mówiąc 5 lat temu, był sobie chłopiec. Chłopiec, który miał dość. Dość , kłamstw, nienawiści, brutalności, zła, biedy, samotności. Miał dość świata, który go otaczał. Miał dość życia, które prowadził. Miał dość myśli samobójczych – wyznał ostatnio.

- Chłopiec ten postanowił zmienić swoje życie. Wyjął z kieszeni komórkę i wykonał telefon. "Mamo, wracam" - powiedział zapłakany. Po czym wsiadł w pociąg i ruszył w daleką podróż. Podróż po nowe życie. Podróż, która nie była łatwa. Podróż, która wiele go kosztowała. Wiele razy upadał. Wiele razy musiał się podnosić. Stoczył walkę o swoje życie. Walkę o bycie lepszym człowiekiem. Chłopiec stał się mężczyzną – otworzył się Sylwester Wilk.

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY