Sylwester Wilk przeszedł w swoim życiu ogromną tragedię. Postanowił jednak, że nie zmieni swoich planów i pokaże światu, że niemożliwe nie istnieje!

Niesamowity człowiek!

Jak podaje portal Super Express, Sylwester Wilk rok temu musiał poddać się operacji amputacji nogi. Było to nieuniknione, jednak mężczyzna poprosił lekarzy, aby zrobili co w ich mocy, by po amputacji mógł biegać.

Okazuje się jednak, że amputacja nie była dla mężczyzny wyrokiem. Sylwester Wilk zdecydował się bowiem na powrót do programu „Ninja Warrior Polska”.

- Niecałe 2 miesiące po wypadku, w którym straciłem nogę, zacząłem prowadzić treningi polegające na pokonywaniu przeszkód. W trenowaniu nie przeszkadzały mi nawet śruby, które chwilowo miałem w łokciu. I tak zostało do dziś. Za każdym razem, kiedy prowadzę treningi, obiecuję sobie, że tylko pokażę moim uczniom, jak przez nie przejść. Kończy się jednak na tym, że biorę aktywny udział w treningu razem z nimi. Kiedy dziecko widzi plac zabaw, chce się na nim bawić. Jak widzę przeszkody, muszę przez nie przejść – wyjaśnia mężczyzna.

Instagram @sylwesterwilkofficial

Pokazuje, że wszystko zależy tylko od nas!

Co więcej, Sylwester przyznaje, że najważniejszy jest dla niego obecnie udział w programie i pokazanie ludziom, że niepełnosprawność nie jest wyrokiem. Jeśli tylko się chce, to można dokonać niemożliwego!

- Wiem, że dla osób niepełnosprawnych moje życie może być przykładem. Pozwala inaczej spojrzeć na siebie i swoje problemy. Jeśli tym, co robię, mogę komuś dodać pozytywnej energii – to będę nadal działał w taki sposób – dodał Sylwester Wilk.

Mężczyzna brał także udział w programie „Taniec z Gwiazdami”. Musiał jednak zrezygnować, ze względu na kontuzję jaka mu się przytrafiła i niestety nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach.

Natomiast program „Ninja Warrior” był nagrywany jeszcze przed kontuzją jakiej uległ Sylwester.

Instagram @sylwesterwilkofficial

Jak informował portal "Życie": JAROSŁAW KACZYŃSKI MA DOM O KTÓRYM MARZY NIEJEDNA OSOBA. SĄSIEDZI NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT MAJĄTKU LECHA WAŁĘSY? OKAZUJE SIĘ, ŻE POLITYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ. KWOTA MOŻE ZASKOCZYĆ

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA RADOŚĆ W RODZINIE ZNANEJ POLSKIEJ RESTAURATORKI. LARA GESSLER ROZPOCZĘŁA KOLEJNY WAŻNY ETAP W SWOIM ŻYCIU. MAMA JEST ZACHWYCONA