Jedenasta edycja "Tańca z gwiazdami" miała swój początek jeszcze w marcu bieżącego roku. Niestety widzowie na kilka miesięcy musieli rozstać się z show za sprawą ogólnopolskiego „lockdownu” spowodowanego pandemią COVID-19. W telewizji widzowie mogli zobaczyć tylko dwa odcinki - później ogłoszono, że program powróci na antenę dopiero jesienią.

Drugi odcinek jedenastej edycji "Tańca z gwiazdami" był pełen emocji

W pierwszy piątek września uczestnicy znów stanęli do walki o Kryształową Kulę. Gwiazdy nie ukrywały, że są pod wpływem wielkiego stresu, ale również radości, że po tak długim czasie mogli wreszcie powrócić do show. Na parkiecie pojawiło się jednak dziesięć, a nie jedenaście par.

Z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami" wycofał się Marcin Bosak, tłumacząc decyzję względami zawodowymi. Z powodów osobistych rezygnowała również Janja Lesar, dotychczasowa nauczycielka Tomasza Oświecińskiego. Jej miejsce zajęła Wiktoria Omyła, która początkowo była partnerką Marcina Bosaka.

„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl
„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl
„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl

W programie pozostało zatem dziesięć par: Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Kto odpadł w drugim odcinku popularnego show?

W pierwszym odcinku show, ku rozpaczy widzów, z „Tańcem z gwiazdami” musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła, którzy otrzymali najmniejszą liczbę głosów. To zaskakujące, kto odpadł w drugim odcinku popularnego show.

Motywem drugiego odcinka „Tańca z gwiazdami” był dom i rodzina. Przed tanecznymi popisami gwiazd, widzowie mogli zobaczyć na scenie braci Golec w fantastycznym występie muzycznym.

Następnie na scenie swoje tańce przedstawiły pozostałe w programie pary. Niestety kolejna z nich musiała odpaść.

Ku zaskoczeniu widzów z programu odpadł Sylwester Wilk. Sportowiec otrzymał najwyższe noty za swój taniec, jednak sam zrezygnował z dalszego udziału w show. Ze względu na kontuzję musiał odejść z programu.

"Taniec z gwiazdami". Źródło: pomponik.pl
"Taniec z gwiazdami". Źródło: pomponik.pl
"Taniec z gwiazdami". Źródło: pomponik.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ