Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd programu „Królowe życia”. Kobieta już wielokrotnie przyznała, że najważniejszą osobą w jej życiu jest jej syn – Conan. To prawda, że między matką i synem jest niesamowita więź, jednak nawet w taki relacjach czasem dochodzi do poważnych kłótni.

Tego się nie spodziewała

Jak informuje portal PIkio, podczas ostatnich zdjęć do programu „Królowe życia” między Dagmarą i jej synem nawiązała się bardzo emocjonalna dyskusja. Kobieta nie spodziewała się jednak, że Conan skieruje do niej takie słowa.

- Nie dość, że jestem dorosły, to już jestem dojrzały – wykrzyczał młody mężczyzna.

- Dojrzały? Jak jabłko w kopcu! – odpowiedziała Dagmara.

- Tak mów, niedojrzały człowieku – zirytował się Conan.

To jednak nie koniec kłótni członków rodziny. Conan posunął się o krok dalej w tej emocjonalnej wymianie zdań.

- Aha, ja jestem niedojrzała? – odparła Królowa życia.

- To, że jesteś dorosła, to nie znaczy, że jesteś dojrzała. Nigdy nie przyjeżdżasz na czas, używasz nieschludnego słownictwa… To jaka ty możesz być? Dojrzała? – wykrzyczał syn gwiazdy.

Instagram @krolowe_zycia_official

Gwiazda nie może się z tym pogodzić

Kiedy Królowa życia usłyszała te słowa, nie mogła uwierzyć, że był w stanie wypowiedzieć je, jej własny syn. Co więcej, Conan podczas kłótni był pod wpływem alkoholu.

- Chcesz poznać człowieka, nalej mu wódki… Wypiło to, i proszę już wiemy jak myśli o własnej matce – skwitowała Dagmara.

- Ja jestem szczery do bólu, aż przeźroczysty, aczkolwiek kocham cię! – próbował załagodzić konflikt młody mężczyzna.

Czy Dagmara wybaczy swojemu synowi takie zachowanie? W końcu sama powtarza, że kocha go nad życie, ale czy tym razem nie posunął się za daleko?

Instagram @krolowe_zycia_official

Jak informował portal "Życie": ABSURDALNY WYROK SĄDU. PROKURATURA STANĘŁA W OBRONIE EMERYTA, KTÓRY MA ZAPŁACIĆ KARĘ ZA ZJEDZENIE ŚLIWKI W CZEKOLADZIE

Przypomnij sobie: TA HISTORIA TO PRZESTROGA DLA WIELU KOBIET. LEKARZE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI PODCZAS OPERACJI

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE ZDARZENIE Z ZESZŁEGO ROKU NADAL NIE ZOSTAŁO WYJAŚNIONE. FUNKCJONARIUSZ ZAMIESZANY W SPRAWĘ 21 - LETNIEGO ADAMA Z KONINA WRÓCIŁ DO PRACY