Jak doskonale już wiemy, Agnieszka Woźniak – Starak została nową prowadzącą program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda występuje w parze z dziennikarką ciszącą się ogromnym uznaniem wśród Polaków – Ewą Drzyzgą.

Nowe wyzwanie Agnieszki Woźniak - Starak

Mimo, że panie dzieli dość duża różnica w doświadczeniu, to wygląda na to, że dogadują się niemal bezbłędnie. Wcześniej Agnieszka Woźniak – Starak także prowadziła program śniadaniowy, jednak miało to miejsce w stacji TVP. Jednak zwolniono ją po aferze jaka wyniknęła w jednym z odcinków odnośnie palenia marihuany.

Agnieszka Woźniak – Starak usunęła się w cień, po tragicznej śmierci swojego męża, która miała miejsce w ubiegłym roku. Jednak w ostatnim czasie gwiazda wyraźnie odżyła i postanowiła wrócić do pracy. Tym razem związała się ze stacją TVN!

Instagram @aga_wozniak_starak

Wpadka na wizji!

Widzowie są zachwyceni nową rolą gwiazdy. Co więcej, Agnieszce Woźniak – Starak zdarzyło się już zaliczyć wpadkę. O co dokładnie chodziło?

Gościem „Dzień Dobry TVN” był dziennikarz, który podjął dość plotkarski temat, rozmawiano bowiem o ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce w polskim show – biznesie. Agnieszka Woźniak – Starak nieumyślnie wypaliła:

- Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN.

Pozostali obecni w studio zamarli i nie wiedzieli jak zareagować na wpadkę gwiazdy. Myślicie, że dyrektor wyciągnie konsekwencje od nowej gwiazdy swojej stacji? Okaże się to już niebawem.

Instagram @aga_wozniak_starak

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZTERNASTA EMERYTURA JUŻ W 2021 ROKU. NIE KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ SIĘ CIESZYĆ DODATKOWYM DOCHODEM. TRZEBA SPEŁNIĆ ODPOWIEDNIE WARUNKI, JAKIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: CAŁKIEM NOWY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA. MAZOWSZE PONOWNIE W CZOŁÓWCE. TE DANE NIE SĄ ZBYT OPTYMISTYCZNE