Karol Stasburger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją TVP. Popularny prezenter znany jest głównie z uwielbianego przez Polaków teleturnieju „Familiada”, który oglądać można na antenie TVP2.

Karol Strasburger jest związany z telewizją już od lat. Popularny prezenter Telewizji Polskiej od jakiegoś czasu spełnia się także w roli taty.

72-latek wraz z żoną, 36-letnią Małgorzatą Weremczuk, wychowuje pierwsze dziecko – córeczkę Laurę.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: pikio.pl

Karol Strasburger w ostatniej chwili zapobiegł najgorszemu

Jeszcze niedawno prezenter cieszył się z narodzin dziecka, a tymczasem mała Laura ma już prawie rok! Szczęśliwa rodzinka z radością wspólnie spędza czas.

Ostatnio jednak Karola Strasburgera oraz Małgorzatę Weremczuk spotkała niezwykle stresująca sytuacja.

Prezenter na każdym kroku podkreśla, jak wiele znaczy dla niego rodzina oraz przede wszystkim córeczka.

- Chcę być jak najlepszym ojcem, dlatego rezygnuję z wielu rzeczy, by spędzać jak najwięcej czasu z córką. Nie muszę być na rautach, turniejach tenisowych, bo jest ktoś ważniejszy, kto mnie potrzebuje. My nie zamierzamy mieć żadnej niani i nie oddamy Laury do żłobka – cytuje gwiazdora WP.

Jakiś czas temu spotkała ich sytuacja, która mogła skończyć się bardzo źle.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: plejada.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: plejada.pl
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. Źródło: plejada.pl

- Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację, takie ekstremalne sytuacje są wpisane w rodzicielstwo – mówiła Małgorzata Weremczuk, dodając, że Laura zakrztusiła się kawałkiem liścia. Jak wyznała, Karol Strasburger „jest ojcem zaangażowanym na każdym etapie rozwoju i wychowania dziecka”.

- Mam miłość, córkę, cel życia. Ślub, ojcostwo - to były moje najlepsze decyzje. Młodzi często popełniają błędy w wyborach, rodziny się rozpadają. Ja na pomyłki nie mam czasu i nie żałuję ani chwili – opowiadał z kolei Strasburger.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: PRZED BLOKIEM STAŁO AŻ SIEDEM KARETEK. ŚWIADKOWIE ZDARZENIA ZAPAMIĘTAJĄ TEN DZIEŃ NA DŁUGO. CO TAKIEGO SIĘ TAM STAŁO

Jak informował portal Życie: KIEDY WRESZCIE UDA NAM SIĘ OPANOWAĆ EPIDEMIĘ KORONAWIRUSA? WICEMINISTER ZDROWIA ZABRAŁ GŁOS W TEJ SPRAWIE