Dorotę Chotecką i Radosława Pazurę połączyła wspólna pasja do aktorstwa. Jednak na co dzień para ma dość dużo zajęć, przez co nie może spędzać ze sobą wystarczająco dużo czasu. Nie tylko grają w filmach i serialach, ale także dubbingują filmy i pojawiają się na deskach teatru.

Stare zdjęcie Doroty Choteckiej zrobiło furorę w sieci

Dorota Chotecka i Radosław Pazura tworzą bardzo zgrany związek. Są już ze sobą 27 lat, a ich miłość wciąż kwitnie. Para wychowuje 13-letnią córkę Klarę Marię.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Źródło: rmf.fm
Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Źródło: rmf.fm
Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Źródło: rmf.fm

Małżeństwo miało również okazję brać udział we wspólnych projektach. Jakiś czas temu Dorota i Radosław byli jurorami w reaktywowanym programie "Czar par". Dzięki temu mieli okazję spędzić ze sobą więcej czasu i… poznać się na nowo!

Kręcenie odcinków to był czas dla nas. W czasie oglądania konkurencji czasem okazywało się, że mamy inne wyobrażenie o sobie i tego, jak zachowalibyśmy się w danych sytuacjach. Utwierdziliśmy się w wielu rzeczach, o których rozmawialiśmy

- zdradziła wówczas Dorota Chotecka.

Fani byli zachwyceni stylizacją aktorki

W ostatnim czasie Radosław Pazura obchodził imieniny. Z tej okazji Dorota Chotecka złożyła mężowi publiczne życzenia na swoim profilu społecznościowych i dodała ich dwa wspólne zdjęcia z lat 90.

Fani byli zachwyceni wyglądem pary i przede wszystkim ich stylizacjami. Trzeba przyznać, że lata mijają, a Dorota i Radosław wciąż wyglądają wspaniale.

Dziś Radosława imieniny! Moje życie!!... Moja miłość!... I tak od lat... (w dodatku dziś Międzynarodowy Dzień Dobrych Wiadomosci - jak najlepszych newsów dla was kochani!)

- napisała pod postem Dorota Chotecka.

Dorota Chotecka i Cezary Pazura. Źródło: instagram.com
Dorota Chotecka i Cezary Pazura. Źródło: instagram.com
Dorota Chotecka i Cezary Pazura. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ