Tomasz Komenda został skazany za gwałt oraz zabójstwo 15-letniej Małgosi z Miłoszyc w okolicach Wrocławia, choć był niewinny. Za kratami spędził 18 lat. Dziś już na wolności układa swoje życie.

Życie nie było dla niego łaskawe

Tomasz Komenda do aresztu trafił w 2000 roku, jako podejrzany o gwałt i zabójstwo 15-letniej dziewczynki. Sąd pierwszej instancji skazał go na 15 lat pozbawienia wolności, po apelacji karę podniesiono do 25 lat. Tomasz Komenda nigdy nie przyznał się do zarzutów, wierzyła mu jednak tylko rodzina.

Dwa lata temu udało się udowodnić, że nie miał on nic wspólnego z tą sprawą, dzięki czemu mężczyzna mógł opuścić więzienie po 18 latach niesłusznie odbywanej kary.

Tomasz Komenda/screen YouTube @Onet News
Tomasz Komenda/screen YouTube @Onet News

Historia Tomasza Komendy jest bardzo głośna, postanowiono nakręcić film o jego losach. Zaraz po premierze produkcji obecny na niej główny zainteresowany… uklęknął przed swoją wybranką i oświadczył się Annie Walter. Jak Tomasz Komenda poznał swoją ukochaną?

Narzeczona Tomasza Komendy opowiedziała o kulisach ich znajomości

Jak informuje portal Plotek.pl, Tomasz Komenda oraz Anna Walter poznali się przez aplikację randkową. To ona jako pierwsza do niego napisała.

Fajnie zobaczyć Cię po tej stronie

- napisała kobieta.

Przyznaje, że wcześniej obserwowała to, co działo się wokół Tomasza Komendy. Później, gdy zaczęli konwersację, kilka razy urwał się kontakt. Jednak któregoś razu spotkali się na ulicy i przypomnieli sobie, że się kojarzą.

Od tego czasu zaiskrzyło. Jak mówi Tomasz Komenda, wtedy poczuł motylki w brzuchu, wiedział już, że to „to”. Dlatego podczas premiery filmu o jego losach, oświadczył się swojej ukochanej.

Tomasz Komenda oświadczył się. Źródło: Facebook
Tomasz Komenda oświadczył się. Źródło: Facebook

Tomasz Komenda oświadczył się. Źródło: Facebook
Tomasz Komenda oświadczył się. Źródło: Facebook

Para ma wielki powód do radości. Okazuje się, że Anna Walter jest w ciąży. Tomasz Komenda zdradził w jednym z wywiadów, że bardzo chciałby zostać ojcem.

Anna i Tomasz spodziewają się syna. Jak zdradzili w programie „Dzień Dobry TVN”, chłopiec będzie nosił imię Filip.

Zakochanej parze wystarczy życzyć dużo szczęście i przede wszystkim spokoju.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ