Pierwszy muzyczny sukces córki Natalii Kukulskiej

Jak podaje portal "Pikio", Natalia Kukulska na scenie pojawiała się od dziecka. Urocza dziewczynka w okularach śpiewała specjalnie dla niej skomponowane piosenki. "Co powie tata" to hymn jej płyty z utworami dla maluchów. Talent i pasję do muzyki odziedziczyła po sławnej mamie i zdolnemu ojcu. Anna Jantar była wybitną gwiazdą, której twórczość i głos wspominany jest do dziś. Jarosław Kukulski natomiast zapisał się na kartach historii dzięki wspaniałym kompozycjom pisanym dla większości gwiazd muzycznej sceny. Nic więc dziwnego, że Natalia poszła tą samą drogą.

Natalia Kukulska / Instagram: natalia.kukulska
Natalia Kukulska / Instagram: natalia.kukulska
Natalia Kukulska / Instagram: natalia.kukulska

Ciekawe, czy dzieci Natalii również obiorą podobną do rodziców i dziadków ścieżkę zawodową. Syn Kukulskiej, Jan, gra aż na pięciu instrumentach i brał udział w warsztatach aktorskich. Ania Dąbrówka natomiast, nastoletnia córka wokalistki, ma za sobą swój debiut muzyczny. Uczęszczała do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie i w ramach edukacyjnych wydała swój pierwszy singiel, w którym uświadamia, jak ważna jest zbilansowana dieta dla najmłodszych dzieci.

Ania jest bardzo podobna do swojej babci, Anny Jantar i ma niemalże identyczny głos. Myślicie, że również zrobi karierę?

To również może Cię zainteresować: DRAMATYCZNY EFEKT POWROTU DO SZKÓŁ. NAJGORZEJ JEST NA POŁUDNIU

Zobacz także: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O RODZINIE BEATY SZYDŁO UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT O NICH NIE WIEDZIAŁ. O CO CHODZI