Całkiem nowe, nieznane dotychczas niemalże nikomu informacje na temat rodziny Beaty Szydło właśnie ujrzały światło dzienne. Internauci w ogóle się tego nie spodziewali. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, Beata Szydło należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce, ale i nie tylko. Beata Szydło, należąca do partii Prawo i Sprawiedliwość przez pewien czas pełniła w kraju funkcję premiera, zyskując tym samym sporą sympatię i szacunek pośród Polaków.

Beata Szydło od niemalże początku swojej działalności politycznej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zazwyczaj publikuje wpisy na portalu Twitter, które pojawiają się często i regularnie, a fani kobiety śledzą ją na bieżąco.

Beata Szydło nie mówi zbyt wiele na temat życia prywatnego, jednak ostatnio do sieci trafiła informacja na temat jej rodziny.

Zaskakujące informacje na temat męża Beaty Szydło

Ostatnio sąsiedzi państwa Szydło zdecydowali się wypowiedzieć na temat męża Beaty Szydło, Edwarda, o którym sama pani polityk nie mówi zbyt dużo.

Jak się okazuje, znajomi nie chcieli przyprawić sąsiadom przysłowiowych rogów, gdyż wypowiedzieli się o Edwardzie Szydło – nauczycielu historii – w samych superlatywach.

Stwierdzili, że mężczyzna jest nad wyraz inteligentny i dobroduszny. Według sąsiadów mężczyzna „zaraża” zamiłowaniem do historii i jest uwielbiany zarówno przez jego uczniów, jak i innych sąsiadów. Trzeba przyznać, że to bardzo miłe słowa.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. MOŻNA OTRZYMAĆ NAWET 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH, ALE NALEŻY POSPIESZYĆ SIĘ ZE SKŁADANIEM WNIOSKU. O CO CHODZI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PODCZAS PRAC REMONTOWYCH JEDNEGO Z WARSZAWSKICH BLOKÓW ROBOTNICY ODKRYLI COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MUSIAŁY INTERWENIOWAĆ SŁUŻBY SPECJALNE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ